Air Serbia στην Ελλάδα

  • Thread starter jerry
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

Ακη,σε σελίδες ταξιδιωτικών πρακτορείων την έχουν ακόμα ως JAT δεν ήξερα ότι είχε αλλάξει όνομα...
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

Τον ελεγχο εχει ποια ηEtihad και η Air Serbia ειναι μια πολυ αξιολογη προταση για οσους ταξιδευουν στην Ευρωπη, με ανετα καθησματα, ως στιγμης περιλαμβανεται και η βαλιτσα 20kg στην τιμη και κανονικο catering, 1 ωρα ανταπορκιση στο Βελιγραδη ειναι καλα!
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

Προσπαθώ να βρω (στο youtube) τη διαφήμιση της airserbia που παίζει στην τηλεόραση.

Την έχει κανείς ή μπορεί να τη βρει;
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

δεν βλέπω να υπάρχει ούτε εκει...
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

Αν δεν κάνω λάθος, αυτή έχω δει στην ελληνική τηλεόραση, θυμάμαι την αεροσυνοδό :mrgreen:
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

Η city who never sleeps ήξερα πως είναι η Νέα Υόρκη, είναι και το Βελιγράδι?
 
Re: Air Serbia (παλιά Jat) στην Αθήνα

OA701":3db8wpgh said:
Αν δεν κάνω λάθος, αυτή έχω δει στην ελληνική τηλεόραση, θυμάμαι την αεροσυνοδό :mrgreen:
πιθανότατα πρόκειται για την ίδια διαφήμιση, αλλά εγώ ψάχνω την ελληνική εκδοχή (αφήγηση και γραμματα στα ελληνικά)
 
Re: Air Serbia (πρώην Jat) στην Αθήνα

Όσοι ταξιδεύουν από/για Νέα Υόρκη και έχουν αναμονή από 8 έως 24 ώρες θα μπορούν να έχουν ξενοδοχείο στο Βελιγράδι χωρίς να πληρώσουν.

https://www.airserbia.com/en/stopover-in-belgrade

Για αίτηση
Στις ΗΠΑ (+1)888-3909847 toll-free
Στην Ελλάδα (+30)210-3239052
 
Re: Air Serbia (πρώην Jat) στην Αθήνα

Η εταιρεία θα προσφέρει επιλογή ζεστών γευμάτων επί πληρωμή.

Οι επιλογές είναι: Πίτα με μανιτάρια και sataraš, ομελέτα με τυρί cottage, ψητό κοτόπουλο σε σάλτσα και μουσακά για χορτοφάγους.
Οι τιμές τους κυμαίνονται από 6,5 έως 9 ευρώ, που μπορείς να το αγοράσεις κατά την αγορά του εισιτηρίου ή έπειτα στο <my reservation>.

Οι επιβάτες σε όλες τις ευρωπαϊκές πτήσεις της Air Serbia λαμβάνουν ένα δωρεάν ποτήρι νερό και ελαφρύ σνακ.
Ανάλογα με τον τύπο του ναύλου, υπάρχει επιλογή να λάβουν δωρεάν ποτό και κρύο σάντουιτς.

Το ζεστό γεύμα μπορείς να το παραγγείλεις και για την πτήση από/προς Νέα Υόρκη, που η JU προσφέρει 2 γεύματα δωρεάν.
 
Top