Minoan Air

Από χθες πετάνε στην Ελλάδα από Ηράκλειο στα κλασσικά Ρόδο, Μυτιλήνη, Κως, Σαντορίνη.
 
Η SkyExpess νοίκιασε το SX-MAR (της Minoan Air) και πραγματοποίησε πτήση την 1/7/14 CHQ - ATH με κωδικό πτήσης GQ 251.

Πως αλλάζει ο καιρός ........... :twisted:
 
Είναι προφανές ότι η ΜΙΝΟΑΝ εξυπηρέτησε τη SKY. Ένδειξη επαγγελματισμού από τις Μινωικές!!!
Αυτό που δεν ξέρω είναι αν θα γινόταν ποτέ το αντίθετο!!!!
 
Καλά δε το έδωσε και τζάμπα... ;)
Λεφτά είναι και αυτά! Αφού έχει κενό το αεροπλάνο εκείνη την ώρα γιατί να μη βγάλουν κάτι έξτρα?
 
EΠAΓΓEΛMATIΣMOΣ απλα!!!!Mπραβο στους Μινωες!!!!Tην ειρωνεια δεν ξερω γιατι εχουν ορισμενη στο φορουμ γι αυτην την πραξη!!!H μινωαν απλα εκανε την δουλεια της. πεταξε για τις κρητικες.οπως θα πεταγε για οποιαδηποτε αλλη εταιρεια.και παλι.μπραβο!!!!
 
Αν έκανε απλά τη δουλειά της δε χρειάζεται συγχαρητήρια.
 
Άλεξ, στη χώρα που δε μπορούμε να δούμε ούτε ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου με φιλάθλους δύο αντίπαλων ομάδων, που δε σεβόμαστε τον τόπο που ζούμε και τους δίπλα μας, δεν είναι καθόλου μα καθόλου αυτονόητο ότι δύο άμεσα ανταγωνίστριες εταιρίες θα διευκολύνουν η μία την άλλη.

Εγώ στέκομαι στον επαγγελματισμό που δείχνει αυτή η κίνηση.
NFEEFE":2lj7t6h8 said:
Αφού έχει κενό το αεροπλάνο εκείνη την ώρα γιατί να μη βγάλουν κάτι έξτρα?

Άλλοι θα έλεγαν θα κάψω τα χρήματα αυτά, αλλά θα καεί και ο ανταγωνιστής μου.
 
Εντωμεταξύ στη σελίδα της εταιρίας φαίνονται 5 Fokker 50 συμπεριλαμβανομένου και ενός SX-MAT το οποίο είχε ανακοινωθεί πέρσι το Μάρτιο για πτήσεις του Μουζενίδη, αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ.
 
Βασικά η εταιρεία είναι απαξιωμένη σε όλους τους τομείς . Κρίμα
 
Top