Αεροπορικά μαργαριτάρια!

Γιατί και οι άγονες γραμμές θέλουν το 747 τους! :)

Έχει έρθει η ανάπτυξη στην Ελλάδα, μην το γελάτε...
 
Χθές έβλεπα μια σειρά δευτερόλεπτα πριν τη καταστροφή ή κάτι τέτοιο, ο υποτιτλιστής έγραψε ιστορία :thx:
:arrow: συμπιλότος
:arrow: μακντόναλντ ντάγκλας
και φυσικά το όλ τάιμ κλάσικ :arrow: αεροδιάδρομος
Αυτά στο πρώτο 10λεπτο, μετά με πήρε ο ύπνος
 
Αποκαλύπτικό άρθρο για τις εμφανίσεις UFO στην Ελλάδα by news247.

Το πιο αποκαλυπτικό είναι ότι η ΠΑ προσπαθεί να μηύσει τους εξωγήινους στην ελληνική γλώσσα μέσω ευχάριστων επιτραπέζιων.

Αμέσως ένα σκραμπλ αποτελούμενο από δύο μαχητικά αεροσκάφη F-16 στάλθηκε προς αναγνώριση του άγνωστου αντικειμένου ενώ πολιτική και στρατιωτική αεροπορία το παρακολουθούσαν από τα ραντάρ.
 
Tι μου λές, είναι ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΟ, δεν ξανάγινε λέμε!!! Jumbo 747 διώροφο, ακούς εκεί... :rolleyes:
Σεβεν-φορ-σεβεν, ακούς; Το ήξερες εσύ αυτό;
Ο πρίγκιπας της Σαουδικής Αραβίας έφτασε στην Κρήτη με ιδιωτικό πολυτελές Jumbo 747, το οποίο μάλιστα είναι διώροφο, συνοδευόμενος από περίπου 30 άτομα.
:arrow: http://www.protothema.gr/greece/art...iti-o-saoudaravas-kroisos-aloualid-bin-talal/

ΥΓ
Στη Κα Κεφαλογιάννη κάποιος φαίνεται μετέφερε ότι οι ροδίτες δακκκάνε κ για αυτό δεν μας πλησιάζει. Σωστή είναι... :evil:
 
Ο συγκεκριμένος πρίγκηπας έχει παραγγείλει επίσης ένα... διώροφο A380, το οποίο τελικά πούλησε σε άλλον πριν το παραλάβει.
 
Χαχαχαχα, καλό. Επίσης να προσέξετε και την ΠΡΟΣΑΡΑΞΗ της θαλαμηγού.
 
Πρέπει να μετράνε και το αμπάρι, αλλιώς δεν βγαίνει...
 
Καλά και γω που το δα το βιντεο τα κανα πάνω μου.Μην κατηγορούμε πάντα τους δημοσιογράφους.Το ότι κάτι συμβαίνει και είναι αναμενόμενο, δε σημαίνει ότι δε δικαιολογεί τον τρόμο ή την υστερία του επιβάτη ή ακόμα και την υπερβολή του δημοσιογράφου.Εμένα άλλο με ενοχλεί.Αυτός ο αναθεματισμένος "αεροδιαδρομος". Πότε ρε γαμώτο θα το μάθουν;
 
Top