Iberia στην Ελλάδα

Re: Iberia στην Αθήνα

Απο Αmadeus βγαζει 2 τη μερα απο 2/7 εως 1/10
 
Re: Iberia στην Αθήνα

2 τη μέρα, αλλά ενίοτε όχι κάθε μέρα :eek: Και οι read-eye πτήσεις είναι με Iberia Express.

Ποιος να το λεγε πως θα γινόταν το δρομολόγιο υπερ-εποχικό.

:arrow: MAD-ATH
Code:
-2345-- 1140-1605 IB3150 05AUG-29AUG
-2--56- 2350-0410*IB3782 (I2) 01JUL-30AUG
:arrow: ATH-MAD
Code:
--3--67 0500-0745 ΙΒ3783 (Ι2) 02JUL-31AUG
-2345-- 1650-1940 ΙΒ3151 05AUG-29AUG
 
Re: Iberia στην Αθήνα

To MAD-ATH στις 11:40 δεν είναι κι ασχημο για ανταποκρίσεις από Αμερική κτλ.
Αλλά τα αντίστροφα, ATH-MAD, είναι άβολα...
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Τελικα η Iberia θα ειναι και το χειμωνα εδω! Καθημερινη πτηση ολο το χρονο ATH-MAD!
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Έχεις Link για την είδηση?
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Απ'ότι κοίταξα στο site της Iberia οι πτήσεις ξαναγίνονται all year round κάθε Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο..
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Προσπαθω να κλείσω εισιτήρια (όχι για μενα) με Iberiaexpress στο ΑΤΗ-ΜΑD 3-13sept, αλλά μεσω πρακτορείου μου είπαν ότι το βλέπουν σαν IB πτήση σε classic fare και όχι σαν I2 no-bag πουναι το φθηνό.Μα οι πτήσεις της I2 δεν ειναι περασμένες στα GDS σαν express αυτές καθαυτές; μόνο μεσω ιντερνετ μπορείς να τις κλείσεις, αλλιώς πληρώνεις ντε και καλά βαλίτσα;
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Μεσα απο το website της Iberia Express για τις μερες που θελεις , βλεπω στο πανε θες δε θες εχεις και βαλιτσα μια και ο ναυλος ειναι ο Classic. Στην επιστροφη εχει το ναυλο express που ειναι χωρις βαλιτσα . Ath-mad 133E , Mad-Ath 77E.
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Προσπαθω εδω και ποση ωρα να κλεισω τα εισιτήρια με visa debit και δεν την παιρνει..αλλά και credit που την εβαλα παλι το ιδιο..της πειραιως..τι στο καλό συμβαινει με το σάιτ της ibex?εχω τριπλοτσεκαρει τα στοιχεια,ημερομηνία ληξης,τα λεφτα ειναι μεσα,αλλά τιποτα..Ολο μου βγαζει μνμ να ξανατσεκάρω τα στοιχεία.. :wall: :rant:
 
Re: Iberia στην Αθήνα

Δοκίμασε να καλέσεις την τράπεζα να αναφέρεις το πρόβλημα σου. Το πιθανότερο είναι να έχει μπλοκάρει η καρτα απο τις συνεχόμενες προσπάθειες. Βεβαιώσου επίσης ότι δεν έχει γίνει κάποια χρέωση. Μου έχει συμβεί να έχει γίνει χρέωση και να εμφανίζει παρόμοιο μήνυμα με το δικό σου.
 
Top