Hermes Airlines

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Εδω το εχει απο τις 5 Μαρτιου 2015 (σκρολαρε προς τα κατω) :p

Οποτε, αλλος την εκανε τη μαμουνιά, οχι εγω.... :mrgreen:


-edit-
Και στο Skyliner Aviation και εκει το εχει ως εξης το σχολιο:
The Air Méditerranée group has positioned its A321, wet-leased to Daallo Airlines, after a major overhaul at Budapest back to Djibouti.

Oποτε το 1ο link εχει το λαθος, και μαλλον εχεις δικιο.. Κανοντας ενα τσεκ στις φωτο μου, ειδα οτι το εχω ηδη εδω και ενα χρονο σχεδον στο σημερινο συνδυασμο του.. ουπς.. :oops: :mrgreen:
 
Νεο εργαλειο για την εταιρεια.

Airbus A320-214 cn 879 SX-BDT ex 4L-AJD
 
... και SX-BDS A320 , c/n 1422. Επίσης λέγεται ότι θα πάρει και 1-2 737-300 ex Vista
 
To SX-BDT και το SX-BDS, το μεν λευκό το δε με τα πρώην. Με το καλό... :cool:
 
Τον επόμενο μήνα έρχεται και ένα B737-300. Είναι το πρώην 4L‑AJW (28733) της flyVista.
 
Ξέρει κανείς αν η εταιρία θα συνεχίσει κ με αυτά τα αεροπλάνα να πετά για λογαριασμό της air Mediterrane ή θα κάνει κ πτήσεις άλλων εταιριών ή δικές της;
 
Kleopatra η εταιρεία έχει κ ανεξάρτητα συμβόλαια απο την air mediterranee.Πετάει με βάση το Κισινάου της Μολδαβίας για λογαριασμό της Air Moldova,βάση στο Τζιμπουτί σε συνεργασία με την Daallo,βάση στο Ντουμπάϊ για λογαριασμό της Djuba κ ετοιμάζεται νέα ευρωπαϊκή βάση εντός ολίγου :)
 
Με τόσα δρομολόγια όμως και τέτοιες προοπτικές καλό θα ήταν να μην έκανε 5-6 μήνες να πληρώσει τα εκτός έδρας των πληρωμάτων της (γράφω ότι ακούγεται).
 
Akis":2gj1us2x said:
Τον επόμενο μήνα έρχεται και ένα B737-300. Είναι το πρώην 4L‑AJW (28733) της flyVista.
Το αεροσκάφος έχει πλέον το νηολόγιο 9H-AJW (VistaJet Malta). Για να δούμε... :?
 
Το δεύτερο 737-300 παίζει να είναι το 28537 (4L-AJG) που πήγε μαζί με το προαναφερθέν στη Μάλτα.
 
Top