Aπορία από flight info

βλέπω ότι 3 αεροσκάφη 321, dvp,dvo kai dgq δεν πραγματοποιούν πτήσεις, γνωρίζει κανείς τίποτα;
 
Αν δεν κάνω λάθος, με το χειμωνιάτικο schedule δε χρησιμοποιούνται όλα τα A321, αναλόγως της κίνησης μπορεί να χρησιμοποιηθούν αντί των Α320. Για την ώρα πχ, τα Α321 πετάνε Λάρνακα (για να καλύψουν την έλλειψη των Κυπριακών) και στα φιλέτα LHR-FRA. Το DVP πήγε χτες Perpignan (για συντήρηση μάλλον).
 
γνωρίζει κανείς τον λόγο που άργησε η πτήση 540 να αναχωρήση από θεσσαλονίκη για ντύσελντορφ;
 
Η πτήση Α3601 (με το SX-DVP) από LHR για ATH έχει 1 ώρα καθυστέρηση ενώ προσγειώθηκε on time... άρχισε τροχοδρόμηση αλλά επέστρεψε πίσω στα gates... τι έγινε;

*Edit: κάνε taxi στον 09R με 2,5 ώρες καθυστέρηση... τι έγινε τελικά; :?:
 
Δεν δουλευε η μια τουρμπινα οπως μου ειπε η μητερα μου
 
Από το μεσημέρι η Germanwings έχει αρκετές ακυρώσεις αναχωρήσεων από το αεροδρόμιο της Κολωνίας.
 
Καλησπέρα σας...έβλεπα κατα τύχη την πτήση Α3147 ATH-.AXD η οποία κατά τύχη γυρνάει πίσω στην Αθήνα...Γνωρίζει κανείς κατι;
στο flightradar επιστρέφει τώρα πίσω!!!

http://www.flightradar24.com/AEE148/5db77fc
 
Πιθανόν λόγω της καταιγίδας που επικρατεί, στην Αλεξανδρούπολη.
 
Και γω αυτό υποθέτω και λεω υποθέτω γιατί αν και ειμαι από Αλεξανδρούπολη, απουσιάζω σε κάποιο νησί!! Ευχαριστώ
 
Πτηση της Εθνικης

Θα ηθελα οποιος γνωριζει με ποια πτηση πεταξε η εθνικη ομαδα ποδοσφαιρου για την αυστρια να με ενημερωσει
 
Top