Skygreece Airlines

Η ανάρτησή τους πριν μια ώρα στο facebook:

Grand opening special $ 999.00 Usd All taxes included
JFK-ATHENS 19 & 23 June with returns up to July 17.
Book your tickets now on our website or call your travel agent.
 
Πάρτε αυτό για σύγκριση.
Βόρεια Αμερική από 499€ με Luftansa ή Swiss!
Δημοσιεύθηκε στις 05/06/2015
 
Το Α340 (???) της εταιρειας πηρε / θα παρει νηολογιο SX-DOR;

-edit-
Το θεμα ειναι οτι εδω θα το βρει κανεις το SX-DOR σε φτιαγμενη φωτο. Αλλα αλλο να ειναι μια φωτο photosopαρισμενη, και αλλο να το γραφει στην επισημη σελιδα μιας εταιρειας....
 
Κάτι άλλαξε στο skygreece.com;
 
Η Linakis Digital πρωτοπορεί στο σχεδιασμό και την ανάπτυξη καινοτόμων έργων για το internet, διαμόρφωσε το website που στηρίζεται στη νέα πλατφόρμα Sitecore 8, με ανανεωμένο user interface και αμέτρητες δυνατότητες στη διαχείριση όλων των online καναλιών. Το design όφειλε να καλύπτει και την ανάγκη προβολής περιοχών promotions και άλλων σημαντικών ενοτήτων με άμεσο τρόπο.
 
Να το ξέρουμε τότε, όταν θέλουμε να κάνουμε ένα site βαρύ και εκνευριστικό φωνάζουμε τη linakis digital :twisted:
 
airzena":2iopx7xo said:
Η Linakis Digital πρωτοπορεί στο σχεδιασμό και την ανάπτυξη καινοτόμων έργων για το internet, διαμόρφωσε το website που στηρίζεται στη νέα πλατφόρμα Sitecore 8, με ανανεωμένο user interface και αμέτρητες δυνατότητες στη διαχείριση όλων των online καναλιών. Το design όφειλε να καλύπτει και την ανάγκη προβολής περιοχών promotions και άλλων σημαντικών ενοτήτων με άμεσο τρόπο.
Αυτό, AirZena, το έγραψες μόνος σου; Περιέργεια το έχω.
Γιατί αν ναι, τότε σε θέλω γιατί έχω και εγώ κάποια μπίζνα στην οποία θέλω να κάνεις τέτοια συγγραφή κειμένου. Είναι WOW (pun intended)
Αν όχι, τότε πάλι σε θέλω να κάνεις τσάμπα διαφήμιση σε διάφορα fora ποστάροντας ένα τόνο μαλ*&%(*&%ίες.

Win-win situation, για σένα φίλε μου...
 
Στέφος":e2bgcd65 said:
Το Α340 (???) της εταιρειας πηρε / θα παρει νηολογιο SX-DOR;

-edit-
Το θεμα ειναι οτι εδω θα το βρει κανεις το SX-DOR σε φτιαγμενη φωτο. Αλλα αλλο να ειναι μια φωτο photosopαρισμενη, και αλλο να το γραφει στην επισημη σελιδα μιας εταιρειας....


Αυτοι αλλαζουν τα αεροσκαφη πιο συχνα και απο τα βρακια τους.. Το SX-DOR εξαφανιστηκε και την θεση του την πηρε το AIRBUS 330-200 LZ-AWA ΖΑΛΙΖΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

:mrgreen:
 
Top