LGRP/RHO Rhodes "Diagoras"

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Κατεβαίνει!

Altitude
825 ft
Vertical Speed
-384 fpm
Speed
130 kt

Μια χαρά βγήκε και από τον BRAVO στα 1200 m. ;)
 
Μόλις με πρόλαβες...
Θα σας έβαζα και εικόνα απ το fr24 για να με πιστέψετε. :mrgreen:

Πάντως απ την πόλη πέρασε κάπως χαμηλότερα απ το συνηθισμένο.
 
Ειναι και το ILS εκτός οπότε δεν εκτελεί την προκαθορισμένη προσέγγιση...
 
Kαλά, αυτό δεν ήταν προσγείωση, show off ήταν. Μόνο κλδάκτυλο δεν μας έδειξαν οι καπετάνιοι βγαίνοντας απ' τον μπράβο. Ταπεινά :thx:
 
Από τον φράχτη με τα άλογα στην τελική με ευρυγωνιο πρέπει να ηταν σκέτη ...απόλαυση :cool:

Solro, OA701, Καματε τιποτα;;;
 
Τελικά η BLX από GOT θα έρθει καθυστερημένη μετά τισ 0200 και ο θεός βοηθός
 
Μόλις έφυγε το 4X-ELB.
 
seven4seven":2vxvlivr said:
Από τον φράχτη με τα άλογα στην τελική με ευρυγωνιο πρέπει να ηταν σκέτη ...απόλαυση :cool:

Solro, OA701, Καματε τιποτα;;;
Μπάαα, απ' τις 7 στο πόδι, ήταν χλωμό. Είχα stby το κρεβάτι για σιέστα, μόλις το κατέβασε κατέβασα κι εγώ ρολά. Μόνο μια Iraqi με ξεκουνούσε :mrgreen: Solro, έκανες τίποτις;
 
OA701":1o7ndcxx said:
Solro, έκανες τίποτις;
Tίποτις....Μετά από 2 επισκέψεις χτες ήταν πάνω απ' τις δυνάμεις μου.

Η ΒLX385 από GOT προσγειώνεται σε περίπου 10 λεπτά. Ενώ νωρίτερα προσγειώθηκε το 752 της Jet2 προερχόμενο από ΜΑΝ.

Αύριο τα σπουδαία...
 
OA701":26qyisc4 said:
Μπάαα, απ' τις 7 στο πόδι, ήταν χλωμό. Είχα stby το κρεβάτι για σιέστα, μόλις το κατέβασε κατέβασα κι εγώ ρολά. Μόνο μια Iraqi με ξεκουνούσε Solro, έκανες τίποτις;
solro":26qyisc4 said:
Tίποτις....Μετά από 2 επισκέψεις χτες ήταν πάνω απ' τις δυνάμεις μου
Μη στεναχωριέστε η σημερινή μέρα είναι η ενισχυμένη repetition εκδοχή της χθεσινής!
Η ElAl με 744 γύρω στις 11 παρά, η Neos με 2 763 μες τη μέρα και βέβαια η TSO με 744 από Vnukovo! Aν ήταν και η τιγρομούρη ή οι μούντζες θα είχε δεσει το γλυκό αλλά δεν πειράζει...
 
Top