LGIO/IOA Ioannina traffic

Μόλις έφυγε το αεροπλάνο της astra airlines και για κάποιο λόγο πάει Θεσσαλονίκη.
Πάντως αξιοπερίεργο είναι ότι σύμφωνα με τον mimithem θα έφευγε μετά τον αγώνα και θα πήγαινε Μυτιλήνη, πράγμα το οποίο έγινε αλλά δεν κατευθύνεται προς Μυτιλήνη αλλά Θεσσαλονίκη, δεύτερον πως γίνεται να έφερε την ομάδα απο την Σάμο,ενω η ομάδα είναι στην Μυτιλήνη;

Δεν ξέρω αυτά που ρωτάω μπορεί να είναι βλακειες αλλά θέλω να μάθω γιατί μου γεννήθηκαν απορίες. :?: :?: :?:
 
Φτάνει.
 
Ας βάλουμε μια άνω τελεία εδώ. Φίλε Άρη, τα πολλά τα λόγια είναι φτώχεια και προκαλούν τις συγκεκριμένες αντιδράσεις των υπολοίπων μελών. Ήδη ο λογαριασμός σου είχε κλειδωθεί στο παρελθόν, οπότε κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και μην γράφεις κάθε λίγο και λιγάκι.

Για την ώρα κλειδώνω το νήμα, δεν νομίζω να χάσουμε κάποιο ιδιαίτερο traffic...
 
Οι πτήσεις έγιναν ακριβώς όπως τις ανέφερε ο mimithem.

MJT-IOA 20/11/2015 AZI2216 STA (IOA): 18:15 (LT)
IOA-MJT 21/11/2015 AZI2217 STD (IOA): 20:45 (LT)

Ούτε Θεσσαλονίκη, ούτε Σάμος... ούτε λοιπές μπαρούφες... :rant: :deadthread:
 
Πιστεύω πως αξίζει να αναφερθεί εδώ αυτή η επίσκεψη.

Πριν απο λιγο στις 18:35 περίπου προσγειώθηκε τσάρτερ πτήση από την Καλαμάτα η οποία εκτελέστηκε από την Astra Airlines με το ATR 42-300 SX-DIQ με αριθμό πτήσης AZI67(A2670)

Προφανώς έφερε την ομάδα του αστέρα Τρίπολης για να παίξει με τον ΠΑΣ Γιάννενα το Σάββατο.
 
Η μεγάλη μερα για τα Γιάννενα έφτασε!!!

Το αεροπλάνο μόλις αναχώρησε με δίωρη καθυστέρηση που οφείλεται σε υπηρεσιακούς λόγους καθως καθυστέρησε σημαντικά απο τα Χανιά προς το Aalborg και ακολούθως καθυστέρησε και η επιστροφή του στην Κοπεγχάγη απο το Aalborg με σκοπό βα επηρεαστούν και τα Ιωάννινα.

Το αεροπλάνο αντί 07:15 αναχώρησε στις 10:10 ώρα τοπική και θα αφιχθεί στα Ιωάννινα στις 13:40 με 13:50 ενδεικτικά.
Το αεροπλάνο ειναι το OY-RUS
AIRBUS A320-231 η ηλικία του είναι 23.8 χρονών λίγο μεγάλη ηλικία έχει.

Εγω θα φύγω για το αεροδρόμιο για να παρω βίντεο και φωτογραφίες για να παρω την κυρία με το κραγιόν.
 
Ευτυχώς που υπάρχει το FB και είδαμε τον κουραμπιέ με την κόκκινη μυτούλα....

Α ρε Αρη, τόσες βδομάδες μας έταζες φωτογραφίες και τίποτα....Πρόδοσες το κοινό σου.

Για την ιστορία, ήταν το ΟΥ-RUS
 
Κάτσε γιατρέ, μη βιαζεσε.

Φωτογραφίες και βίντεο ανεβαζω τις επόμενες μέρες θέλουν ένα χρόνο για να γίνουν ολα αυτά.

Εγω το έγραψα οτι ηταν το OY-RUS.

Μιλάμε κατι φωτογραφίες καλύτερες απο αυτες που εχει στο FB που είδες.
Τις πήρα απο χώρο μεσα στον αερολιμένα στο μπαλκόνι συγκεκριμένα που εχει σε ένα απο τα γραφεία του αεροδρομίου.
 
Δώσε πόνο.

Οι πρωτιές μετράνε. Τώρα το είδαμε. Πάει. Στο επόμενο.

Υ.Γ "βιάζεσΑΙ" είναι το σωστό.
 
Βάλτε κάνα link να δούμε τις φωτο από το fb.
 
Top