Θα έχουμε Κουίζ φέτος μαμά;

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Σύντροφοι καλημέρα και χρόνια πολλά!

Άποψη μου είναι, εφόσον το quiz είναι έτοιμο και στην άκρη, να βγει έξω και η παράδοση να συνεχιστεί. Φανταστείτε τι θα γράψουν οι ιστορικοί του μέλλοντος αν δεν βγει και με αφορμή τούτο αντιγράφω από την βικιπαίδεια του 2178: "...το αεροπορικό quiz του airliners.gr αποτελεί την πλέον ιστορική παράδοση στον χώρο της ελληνικής αεροπορίας. Διεξάγεται από τις αρχές του 21ου αιώνα, ήδη από την εποχή που δρούσαν στον ελλαδικό χώρο ντόπιες αεροπορικές εταιρείες, με μοναδική εξαίρεση τις γιορτές του 2013 οπότε και κρίθηκε πως η συμμετοχή ήταν αναιμική και η διεξαγωγή του αναβλήθηκε...".

Σύντροφοι, ας διαγράψουμε αυτή την τελευταία ντροπιαστική πρόταση από την ιστορία του μέλλοντος. Άλλωστε όλοι γνωρίζουμε πως ταξίδι δεν είναι τόσο ο προορισμός, όσο τα διαφορετικά αεροσκάφη μέχρι να φτάσει κανείς σε αυτόν!

Προτείνω το quiz να ξεκινήσει την 31η Δεκέμβρη (ώστε να μπορεί να θεωρηθεί πως ανήκει στο 2013) και να τρέξει ως τις 25 Γενάρη, ενώ να δοθεί επίσημη παράταση ως τις 31 Γενάρη (όπως στα τέλη κυκλοφορίας που ποτέ δεν δίνεται, αλλά πάντα δίνεται παράταση).

Εννοείται θα συμμετάσχω!

ΤΣΠ

ΥΓ: Προτείνω τα quiz αν είναι δύο να είναι α) Πολύ δύσκολο, β) Λιγότερο δύσκολο.
 
Ρε δώσε πόνο λέμε, και ας είναι και Μάρτης γδάρτης και παλουκοκάφτης :cool:
 
ToSofoPaidi":29vw6801 said:
Σύντροφοι, ας διαγράψουμε αυτή την τελευταία ντροπιαστική πρόταση από την ιστορία του μέλλοντος. Άλλωστε όλοι γνωρίζουμε πως ταξίδι δεν είναι τόσο ο προορισμός, όσο τα διαφορετικά αεροσκάφη μέχρι να φτάσει κανείς σε αυτόν!

Μετά απο αυτή τη δήλωση ψήθηκα τόσο που θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή και στο κουίζ του 2014!
 
Κάπου πήρε τ' αυτί μου ότι έρχονται Χριστούγεννα.
Έχετε μάθει κάτι ή θα γίνει τζακ ποτ όπως και πέρυσι;
 
Πσσσστ... Να σου πω.... :idea:
 
Χαχαχα, χθές ρε φίλε σκεφτόμουν το ίδιο. Ένα κουιζάκι επιβάλλεται, ή ακόμη καλύτερα 2 - ένα για εμάς την πλέμπα κι ένα για όσους έχουν το σαράκι για τρελά ψαξίματα...

Δώσε κουιζ :cool:
 
Ναι,ναι θέλω κουίζ "μαμά".
" Μαμά" μην κάθεσαι μουγκή δώσε κουίζ,αμέσως τώρα.!!!!
Ερχονται και Χριστούγεννα και δεν θα έχω τι να κανω,ένα κουίζ θα με φέρει στα ίσια.
Θέλω κουίζ!!!!
:D :thx: :thx: :great: :rolleyes:
 
Μαμά είμαι κι εγω εδώ...
 
δωστε κουιζ στον λαοοο :great:
 
Παρών και εγώ!
Βέβαια πιο πολύ το ερώτημα είναι αν "θα έχουμε κουίζ φέτος μπαμπά-δες; (gonso-lekpo1a)"!

Μετά από τη διακοπή των προηγούμενων χρόνων θα έχουν μαζευτεί και πολλές ερωτήσεις...
 
Top