ATH-MAD με Α321 της Α3

  • Thread starter Luz
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Δηλαδη τι ακριβως προσφερει αυτο το AirFi; Προσβαση σε βιντεο,χαρτες πλοηγησης του αεροσκαφους κλπ;
 
Κατι τετοιο εχει κατι παιχνιδια ειδησεις και διαφορα αλλα ανουσια...
 
Από το να βλέπεις 2,5 ώρες διαφήμιση της Ελλάδας δίχως άλλη επιλογή, το θεωρώ πολύ καλύτερο...
 
Πήγα με SX-DGT και επέστρεψα εχθές με SX-DGA.Το πρώτο δεν είχε οθόνες το δεύτερο είχε.Απογοήτευση και τα δύο όσον αφορά τα παράθυρα και το χώρο στα πόδια...Ακόμα και το τραπεζάκι με το ζόρι ανοίγει για το δίσκο του φαγητού.Και δεν είμαι και κανάς γίγαντας σωματικά...
 
Από πληρότητα πως ήταν;
 
Από πληρότητα 96-97% όταν πήγαινα και 98-99% εχθές.Η πλειοψηφία Ισπανοί και άλλες εθνικότητες.
 
Luz":ji49pmkw said:
Πήγα με SX-DGT και επέστρεψα εχθές με SX-DGA.Το πρώτο δεν είχε οθόνες το δεύτερο είχε.Απογοήτευση και τα δύο όσον αφορά τα παράθυρα και το χώρο στα πόδια...Ακόμα και το τραπεζάκι με το ζόρι ανοίγει για το δίσκο του φαγητού.Και δεν είμαι και κανάς γίγαντας σωματικά...
Είδα και το σχολιο σου για όλα αυτά στο fb Page της A3. Τι παραπονα είχες από το προσωπικό γενικότερα; Επειδή και εγώ σε καμια 20αρια μέρες πετάω για LHR ελπίζω τουλάχιστον να πετύχω μια καλή θέση σε μπροστινές σειρές, μπροστά από τις εξόδους κινδύνου. Αλλά και εγώ με U ναύλο δύσκολα να ελπίζω σε κάτι καλό μάλλον :wall:
 
Από τη στιγμή που επέλεξα να μην κάνω αναφορά στην εταιρεία δε θα δημοσιοποιήσω τα παράπονα μου για το προσωπικό.
Τώρα για θέση,μπορεί να σου βγάλει μπροστά.Βγάζει θέσεις διάσπαρτες στο α/φος.Τώρα τι θα σου βγάλει θα το δεις 48 ώρες πριν.Πάντως,αν δε σου αρέσει η θέση,πήγαινε στο αεροδρόμιο όσο πιο πρωί μπορείς και θα σου την αλλάξουν.Εμένα μου την άλλαξαν όταν έφυγα από εδώ.Από τη Μαδρίτη δεν υπήρχε διαθέσιμη άλλη.
 
Top