Aegean Cabin Crew

Γειά σας,
Ξέρουμε αν έχει ειδοποιηθεί κάποια κοπέλα από το δεύτερο γκρουπ συνεντεύξεων ( 25-26/1) για εκπαίδευση?

Ευχαριστώ
 
καλημέρα, γνωρίζει κάποιος επειδή θέλω να αποστείλω βιογραφικό στην Aegean για μέλος πληρώματος πόσο τυχόν κοστίζει η εκπαίδευση και τι χρήματα ζητάνε γενικά; Το σύστημα στην Aegean είναι σαν της Ryanair;
Ευχαριστώ
 
Γεια σας κ απο μενα! Με κάλεσαν για συνέντευξη στις 28/2 στις 10.30 ξέρει κάποιος πόση ωρα διαρκεί η συνέντευξη;
Κ αν με το καλό περασεις κ στη δεύτερη συνέντευξη πόση ωρα διαρκεί κ αυτή;
 
Γεια σου και καλη επιτυχια σου ευχομαι. Η πρωτη φαση θα διαρκεσει 1.30-2 ωρες το πολυ και θα σε ενημερωσουν το μεσημερι προς απογευμα για τα εαν περασεις στην δευτερη φαση. Η δευτερη συνεντευξη μαζι με την αναμονη θα διαρκεσει 1 ωριτσα (στην ουσια η συνεντευξη σαν συνεντευξη διαρκει 5 λεπτα)
Καλη επιτυχια σε εσενα και σε οποιον εχουνε καλεσει :)
 
Ευχαριστώ πολυ! Καλή επιτυχία σε όλες/ολους!
 
Καλησπέρα!

Καλή Επιτυχία Lyda123! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Λοιπόν, έκανα αίτηση για την θέση cabin crew στην Θεσσαλονίκη. Είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση για κάποια αεροπορική εταιρία.
Θέλω να ρωτήσω:
1. Ξέρει κανείς πότε λήγουν οι αιτήσεις; Διάβασα στο forum ότι οι συνεντεύξεις γίνονται μετά την λήξη των αιτήσεων αλλά οσο κι αν έψαξα δεν μπορώ να το βρω. Η ημερομηνία δημοσίευσης είναι 07/02.
2. Χρειάζεται πτυχίο των γλωσσών που γνωρίζουμε; Ή η συνέντευξη θα γίνει σε αυτές τις γλώσσες;
Το 3. και σημαντικότερο

Έχω ένα μικρό αστεράκι τατουάζ στον καρπό. Βέβαια μπορώ να το κρύψω με make up αλλά γνωστή μου μου είπε πως δεν υπάρχει νόημα γιατί θα το ανακαλύψουν κατά 90%. Έχω κοπεί ήδη; Ή να πάω και ότι γίνει;
 
καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους!!! :D
εχει στειλει καποιος cv μετα τις 31/1 και να τον εχουν καλεσει?
 
Γεια! Ναι με καλεσαν την Πέμπτη που περάσε για αθηνα κ το έστειλα 7/2 ή 8/2.

irinicr":1imx6r7m said:
Καλησπέρα!

Καλή Επιτυχία Lyda123! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

2. Χρειάζεται πτυχίο των γλωσσών που γνωρίζουμε; Ή η συνέντευξη θα γίνει σε αυτές τις γλώσσες;


Σε ευχαριστώ! Επίσης! Το μόνο που ξερω ειναι οτι κάποιες απο τις ερωτήσεις ειναι στις γλώσσες που εχεις δηλώσει οτι γνωριζεις
 
Καλησπερα,εχω συνεντευξη αυριο το πρωι στην Αθηνα στο sofitel υπαρχει αλλη κοπελα που να εχει συνεντευξη στις 10;
 
Έχω κ γω αύριο συνέντευξή 10κ μισή στο sofitel !! :D
 
Top