sky express ... the airline of Crete

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Ενας φιλος μου ειπε οτι προσπαθει πανω απο ενα μηνα να μαθει εαν και ποτε θα μπορουσε να πεταξει απο Πρεβεζα για Σητεια .
Πριν απο λιγο προσπαθησαμε και μαζι . Τα τηλεφωνα της εταιριας ΔΕΝ απαντανε , και μονο ενεργοποιειται ενα Φαξ .
Σε παλαιοτερες προσπαθειες ( πριν μια εβδομαδα ) απαντουσε μια κοπελλα , και ενημερωνε οτι Δεν γνωριζει τιποτα ( για το αν και ποτε ) . Ο ανθρωπος θελει να επισκευτει την πατριδα του το Πασχα , και δεν ξερει τι να κανει . !!!
 
Μήπως ανήκει στις άγονες γραμμές που είναι προσωρινές εως τον διαγωνισμό για τον τελικό μειοδότη.
Οπως είναι και η Κέρκυρα και αλλες περιοχές της χώρας που σταματούν την 1η Απριλίου η αεροπορικές συνδέσεις.
Μια εκδοχή λεω τώρα εγω.

Όποιος γνωρίζει κατι παραπάνω ας το πει.
 
Ο ανθρωπος θελει να μαθει , εαν θα μπορεσει να ταξιδεψει , μετα απο 1 ΜΟΝΟ μηνα απο σημερα . :thx: :thx: !!! Θα επρεπε να εχουν τον σεβασμο , να απαντανε στους πελατες τους . :rant: !!! Τι τους ...''εμποδιζει'' , το εστω , να σηκωσουν τα τηλεφωνα ??? :mad: :mad:
 
Νέα δρομολόγια για Ιούλιο και Αύγουστο από Ηράκλειο για Πάρο, Ικαριά και Μυτιλήνη. Δύο την εβδομάδα ανά προορισμό.
 
Επανέρχεται και το J41 ...
 
Θα είναι ένα ή δύο τα J41 φέτος? Tα SX-ROD και SX-SΕH δεν είναι και τα δύο παρκαρισμένα στο TRN?

Άσχετο, αλλα τα Aγγλικά στη σελίδα της Sky θέλουν λίγη δουλειά επειδή είναι κρίμα να έχει λάθη..
 
Πιστεύω πως θα είναι ένα...το οποίο θα κάνει το εξής δρομολόγιο από 1/4: Δευτέρα HER-RHO-SMI-JKH-MJT-LXS διανυκτέρευση και Τρίτη πίσω μέχρι Ηράκλειο. Τετάρτη το ίδιο και Πέμπτη πίσω. Π-Σ-Κ δεν ξέρω αν θα καλύπτει καμία τρύπα τύπου Ιούλιο Αύγουστο HER-PAS JIK ή MJT direct...θα δείξει...ως προς το άλλο τραινακι PVK-EFL-ZTH-CFU δεν έχω ιδέα με τι equipment θα το πετάει...
 
To SX-NIK πετάει εδω και κάποιες μερες χωρις την δεξιά main gear bay door. Να φανταστώ δεν πολυχρειάζεται, ε; :D :oops: :great:
 
Το τσάκωσε ο φίλος μας στη Ρόδο... Ωραία φώτο...
 
Γιαυτο ..... ''γερνει'' , προς τα αριστερα ??? Εχει λιγοτερο ....''ντραγκινγκ'' απο τα δεξια . !!!! :rolleyes: :rolleyes: . Παρατηρωντας ποιο προσεκτικα την φωτο , και ο ενας απο τους 2 προβολεις , ειναι εκτος . !!! ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top