Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Σαν τι ακούγεται ακριβώς?
 
Κάτι για casting couch στον αέρα , μου είπανε, όσους ρώτησα, αλλά δεν προχώρησαν περισσότερο.
 
Και δεν εχει ανέβει πουθενά ούτε ένα βιντεάκι, έτσι για ...research purposes? :cool:
 
Εν παση περιπτωση,εγω δεχτηκα τελικα...
Αντε να δουμε τι θα δουμε.....!
 
chr04":3gy01f7t said:
Αν κάποιος θα ήθελε να προσφέρει πχ ένα κουτί σοκολατακια στο πλήρωμα ενός αεροπλάνου μπορεί να το κάνει η υπάρχουν κανόνες των εταιρειών που το απαγόρευουν;

Σου "γυάλισε" καμία αεροσυνοδός; :p Δε νομίζω να απαγορεύεται αλλά αν έμεινες ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση τους καλύτερο θα ήταν να στείλεις μια ευχαριστήρια επιστολή στην εταιρεία όπου θα γράφεις ότι το πλήρωμα της τάδε πτήσης σε εξυπηρέτησε άριστα κι έμεινες ευχαριστημένος.Θα "μετρήσει" σίγουρα περισσότερο.Προσωπικά το έχω κάνει για το πλήρωμα,ειδικότερα τον πιλότο,μιας εσωτερικής πτήσης της Eurolot.
 
Τιτι":sz58y2y7 said:
Εν παση περιπτωση,εγω δεχτηκα τελικα...
Αντε να δουμε τι θα δουμε.....!

Να μας πεις τις εντυπώσεις σου και το είδος του casting.
 
Ελπιζω αυτα που εχω ακουσει να μην εχουν καμια βαση....
 
Αν ξέρεις το όνομα της εταιρείας,ψάξε να βρεις πληροφορίες γι'αυτήν και αποφάσισε ανάλογα.
 
Αν το όνομα έχει δύο Ζ στη σειρά (...ΖΖ...) να αρνηθείς.

Μια ερώτηση όμως. Εσύ δεν έγραψες ότι στις 28/5 το όνειρό σου έγινε πραγματικότητα ? Δεν σε πήραν στην Aegean? Ή έμαθαν για το παιδί που δεν τους είπες? Το έχω απορία από τη μερα που το έγραψες και με την ευκαιρία , ρωτάω.

Καλές πτήσεις να έχεις.
 
Ναι τα ονειρα οντως πραγματοποιούνται,οταν υπαρχουν μυαλα σταθερα!
Μου "γυαλισε" κατι στο ακουσμα και μονο,οποτε η συνεργασια ελαβε τελος!
Τωρα θα ειναι για καλο,θα ειναι ισως χειροτερο...θα δω σε μια βδομαδα! Ας ειναι για καλο...
 
Top