Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Hello :)
Ειπα θα ενημερωσω και ενημερωνω,περιμενα τηλεφωνημα πανω στην εβδομαδα παραδοξως εγινε νωριτερα.Και εχω να πω φυσικα τα καλυτερα και μεχρι εκει που πρεπει,τα λεφτα ειναι σαφως τα διπλασια,η χλιδα-χλιδαρα, και οτι καλο συνεπαγεται σε αυτη! Σαφως μακραν η καλυτερη επιλογη μου!!!! :)
Το μονο που μου εκανε αισθητη περιεργεια ηταν το συμφωνο εμπιστευτικοτητας...μου ειπαν οτι η καθε αεροσυνοδος ιδιωτικου τζετ υπογραφει κατι τετοιο!
Ολα τα υπολοιπα ηταν απλα σουπερ!!!!
Οτι λιγο το πολυ ειχα στο μυαλο μου....! :)
 
Λογικό να υπάρχει σύμφωνο εμπιστευτικότητας.Εκεί μέσα μπορείς να ακούσεις διάφορα όπως π.χ επιχειρηματικά σχέδια,πολιτικές κινήσεις κλπ.Αν είσαι...Μάτα Χάρι και τα βγάζεις έξω τι να σε κάνουν;
 
Καλα ναι σιγουρα!!! :)
Μακραν, μακραν η καλυτερη επιλογη.
Επαθα την πλακα μου πραγματικα,σουπερρρ!!!!!!
 
Μια μικρη ερωτησουλα..?!(οχι δικια μου) αλλα αν εχετε καλοσυνη..και ξερετε.. φωτα πλιζ!
Πηραν την φιλη μου στην BA εχει ενα μικρο τατουαζ στον καρπο,και της καναν παρατηρηση..θα υπαρξει θεμα?
Μου φανηκε περιεργο γιατι οι αεροπορικες που εχω δουλεψει μεχρι στιγμης δεν ειχαν ιδιαιτερο θεμα σε κατι τετοιο! (Μικρο,αθωο,που δεν φαινεται καν)
 
Μελινάκη εσεις; Long time no see...
 
Τιτι":2bx84o44 said:
Μια μικρη ερωτησουλα..?!(οχι δικια μου) αλλα αν εχετε καλοσυνη..και ξερετε.. φωτα πλιζ!
Πηραν την φιλη μου στην BA εχει ενα μικρο τατουαζ στον καρπο,και της καναν παρατηρηση..θα υπαρξει θεμα?
Μου φανηκε περιεργο γιατι οι αεροπορικες που εχω δουλεψει μεχρι στιγμης δεν ειχαν ιδιαιτερο θεμα σε κατι τετοιο! (Μικρο,αθωο,που δεν φαινεται καν)

Ας πάει να το αφαιρέσει.Αμάν με αυτά τα τατουάζ...Σκύλοι είστε; :p
 
Καλήσπερα σας! Είμαι 18 ετών, μόλις τελείωσα το σχολείο μου (να σημείωσω πως τελείωσα ΕΠΑ.Λ γιατί ήθελα να γίνω πολιτικός μηχανικός). Το όνειρο μου από μικρή είναι να γίνω αεροσυνοδός. Γνωρίζω πολυ καλα αγγλικά με πτυχιο και επίσης η μητρική μου γλώσσα είναι η Ρώσικη. Τώρα θέλω να μάθω γαλλικά και γερμανικά. Έχω ύψος 1,67. Το βάρος μου ειναι 60κιλα. Είμα ξανθιά γαλανομάτα. Θέλω να πάω σε ΙΕΚ τουριστικα γιατί πιστεύω πως θα με βοηθήσει να γίνω αεροσυνοδός. Χρειάζομαι πολλές συμβουλές απο κάποιον που ξέρει τι πρέπει να κάνω για να φτιάξω ένα ωραίο και ενδιαφέρον βιογραφικό για να εντυποσιάσω οταν έρθει η ώρα να πάω στην συνέντευξη. Που θα πρέπει να απευθυνθώ για να ξεκινήσω τα πρώτα βήματα για να γίνω αεροσυνοδός; Σε τι ηλικία πρεπει να είμαι ετσι ώστε να μπορώ να πάω σε συνέντευξη; Πρέπει να πάω σε σχολή για αεροσυνοδούς; Θα ήμουν πολύ χαρούμενη αν μπορείτε να μου λύσετε τις απορίες!
 
Χιλιο-ειπωμένη ερώτηση, χιλιο-ειπωμένες απαντήσεις. Γιατί βαριέστε τόσο πάρα πολύ, να διαβάσετε τις προηγούμενες απαντήσεις, δεν το καταλαβαίνω. Θέλετε να γίνετε αεροσυνοδοί, αλλά δεν έχετε ούτε καν την περιέργεια να διαβάσετε τι έχουν γράψει οι προηγούμενοι;
 
Έχω κάτσει και έχω διαβάσει πάρα πολλά πράγματα. Δεν θα πω ψέματα εδω δεν έχω διαβασει πολλά αλλά όπου αλλού διαβασα παντού λενε διαφορετικά πράγματα γι'αυτο και μπήκα κατεύθειαν στο ψητό. Συγνώμη εαν έχετε ερωτηθεί πολλές φορές.. Απλά ήθελα μια πλήρες απάντησει σε αυτό που ρώτησα
 
Top