AEGEAN - Domestic flights

  • Thread starter john
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Πολύ σκέφτεσαι. Εξάλλου σε λάθος νήμα γράφεις. Εδώ έτσι Αιγαίου, όχι Ryanair :D :banana:
 
Εγώ πάντως για την Aegean μιλάω,δεν με ενδιαφέρει η Ryanair.

Όπως θα δεις έχει αναφερθεί παραπάνω η ακύρωση των πτήσεων για ένα μήνα στις γραμμές Θεσσαλονίκη-Ηράκλειο-Ρόδος.
 
Aris320 σε κορόιδεψα επειδή η Ryanair έχει κάνει τόσες ακυρώσεις και λέω ότι μπερδεύτηκες. Φιλικά πάντα :great: (sorry off topic)
 
Δεν επανέρχεται το ΑΤΗ-ΚLX το ερχόμενο καλοκαίρι.
Μέχρι πρότινος υπήρχε διαθέσιμο με 3xWeekly.
 
Δεν θα ηταν καλυτερα να το βαλουν μια φορα την εβδομαδα αντι να καταργηθει τελειως;
 
Με το νέο αυτοκινητόδρομο δεν νομίζω ότι έχει πλέον νόημα μια τέτοια πτήση με αποτέλεσμα η ζήτηση να είναι μειωμένη.
 
λες ? πηγα την Παρασκευη στην 124 ΠΒΕ από τον Βενιζελο, πηγαινε - ελα μονο τα διοδια για Τριπολη ηταν περ. 25 Ευρω....βαλε καυσιμα, αποσβεση αυτοκινητου, χρονο ........
 
Από όσο ξέρω το ATH-KLX-ATH δεν ποντάρει στο point to point αλλα στις ανταποκρίσεις από Αθήνα.
Μια φορά τη βδομάδα είναι εντελώς άκυρο για να μπει πτήση.
 
thanosp εχεις δικιο.Με το λεωφορειο εξπρες του Κτελ σε 3 η 3.5 ωρες θα εισαι στην Καλαματα.
 
TIRLIX":33mzxijf said:
λες ? πηγα την Παρασκευη στην 124 ΠΒΕ από τον Βενιζελο, πηγαινε - ελα μονο τα διοδια για Τριπολη ηταν περ. 25 Ευρω....βαλε καυσιμα, αποσβεση αυτοκινητου, χρονο ........

Χρονο; Δε νομιζω. Για να φτασεις πιο γρηγορα με το αεροπλανο στην Καλαματα πρεπει να μενεις στο Μαρκοπουλο. :mrgreen:
 
Top