Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Αγαπητή Αναστασία, κ εγώ έδωσα συνέντευξη 10-11 Ιανουαρίου στην Αθήνα κ τις 2 φάσεις κ την Παρασκευή έλαβα το ίδιο εμαιλ μ εσένα που σημαίνει ότι τουλάχιστον προς το παρόν έχουμε απορριφθεί δυστυχώς. Τον λόγο μην τον ψάχνεις γιατί ούτε κ εγώ μπορώ να ξέρω. Η προσωπική συνέντευξη δεν κράτησε ούτε 10 λεπτά στο γκρουπ μ ειλικρινά , 2 ερωτησεις σ όλες μας κ γεια σας μετά. Ναι άτομα έχουν πάρει, μια κοπέλα που ήταν μαζί μ στην τριάδα της τηλεφώνησαν την Παρασκευή κ της είπαν πως ξεκινάει εκπαίδευση σε 10 μέρες περίπου.
 
Re: Ellinair

εγω ήμουν για την βάση της Θεσσαλονίκης, εσύ πως ήσουν από γλώσσες, ηλικία, ύψος κ.λ.π.? τα πήγες καλά στις ερωτήσεις και στα τέστ? έχει να κάνει με το ότι τους είπα οτι τελευταια παντρευτηκα? ειμαι 23 όμως...
 
Re: Ellinair

Έχει στείλει κανείς mail sto hr@ellinair.com για απορίες σχετικά με τις θέσεις εργασίας που πρόσφατα ανακοίνωσε η εταιρεία; Απαντάνε;
 
Re: Ellinair

. Μπορείς να μ πεις πότε έκανες για Θεσσαλονίκη κ πότε πήγες για συνέντευξη και που ; Από ξένες γλώσσες έχω 3 και τις 2 άπταιστα κ μια μέτρια Είμαι πάνω από 1.70 κανονική στο βάρος, πτυχίο ΑΕΙ , όποτε δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.. αυτό τώρα που είπες για τον γάμο δεν νομίζω να έχει κάποια σχέση εκτός κ αν προτιμούν ανύπαντρεςε την προοπτική ότι δεν θα μείνουν έγκυες και θα χρειαστεί να φύγουν. Καλά τα πήγα θεωρώ για να με καλέσουν στη δεύτερη φάση αλλιώς δεν θα με είχαν καλέσει καν, αυτό δεν είναι το λογικό ;!
 
Re: Ellinair

21/11/17 συνεντευξη και 27/12 απόρριψη περίπου τα ιδια και γω αλλα ακομη πτυχιο δεν πηρα και ειχα και προυπηρεσια 4 περιπου χρονια...τωρα για το γαμο δηλαδη μια ελευθερη κοπελα που προσληφθηκε δεν μπορει να παντρευτει π.χ. σε πεντε μηνες? δεν γνωριζω αν ειναι αυτο..εσυ ποσο χρονων εισαι? γιατι δεν βλεπω κατι μεμπτο για να σε απορριψουν..
 
Re: Ellinair

Τουλάχιστον εγώ πήρα το μέιλ της απόρριψης Σύντομα και δεν είχα να περιμένω ένα μήνα ! Έλα ντε κ εγώ δεν περίμενα να με απορρίψουν , πήραν κοπέλες που με το ζόρι μιλάνε αγγλικά ! Τέλος πάντων τι ψάχνεις να βρεις ! 23 είμαι κ εγώ
 
Re: Ellinair

Παρακαλούμε, όσοι/ες συμμετέχετε σε αυτή τη συζήτηση, τηρείστε τον παρακάτω όρο:
viewtopic.php?f=9&t=5892
 
Re: Ellinair

Κορίτσια αν πιστεύετε τότε ότι τα πήγατε καλά τι έφταιξε τελικά ;

Μήπως παίρνουν πολύ εμφανισιμες ; ή κοπέλες που μιλάνε πολύ καλά τη γλώσσα ή μήπως παίζει τόσο ρόλο η απάντηση στις ερωτήσεις

Τι θέλουν τελοσπαντων ;;; :D :D
 
Re: Ellinair

Μια χαρά εμφανισιμες ήμασταν όλες οι κοπέλες τουλάχιστον στη δεύτερη φάση! Δε νομίζω πως ψάχνουν και για μοντέλα κρίνοντας από τις κοπέλες που δουλεύουν ήδη...
 
Re: Ellinair

Καλησπέρα! Έχω κάνει κι εγώ αίτηση για την Ellinair αλλά δεν έχω λάβει καμιά απάντηση. Ούτε καν μέιλ επιβεβαίωσης. Υπάρχει κάποιος άλλος που τον έχουν καλέσει για συνέντευξη κτλ;
 
Top