Aegean Cabin Crew

Εδώ όλες οι συζητήσεις σχετικά με το Ιπτάμενο Προσωπικό - Αεροσυνοδοί
Mfarmaki
Tourist
Tourist
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): Aeg
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): Thes

Aεροσυνοδος στην aegean

Δημοσίευσηαπό Mfarmaki » 31 Ιαν 2018, 18:42

Kαλησπερα θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με την aegean.Μενω στη θεσσαλονικη αλλα ηθεση της αεροσυνοδου ειναι για την Αθηνα.Αρχικα θα ηθελα να ρωτησω αν μετα την εκπαιδευση δεν μεινω ικανοποιημενη απο τον τροπο ζωης μου εκει υπαρχει περιθωριο να μη συναψω συμβαση η θα ειμαι υποχρεωμενη λογω της εκποαδευσης μου εκει.Επειτα αν συναψω συμβαση ποσο χρομικο διαστημα διαρκει και πως ειναι διαμορφωμενο το πραγραμμα καθημερινα; Υπαρχει καποιο συγκεκριμενο προγραμμα; Θα μπορω να γυρναω στην πολη μου; ευχαριστω εκ των προτερον !
0 x

marinaki2100
Low-Cost-Class
Low-Cost-Class

Re: Aegean Cabin Crew

Δημοσίευσηαπό marinaki2100 » 31 Ιαν 2018, 20:53

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ !! Οποία έχει νεότερα για Ηράκλειο ας μας πει έχω πολύ αγωνία !!!
0 x

Magdazi
Tourist
Tourist
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): AEE
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGYS

Δημοσίευσηαπό Magdazi » 12 Φεβ 2018, 01:38

Καλησπέρα! Έστειλα βιογραφικό στις 20 Ιανουαρίου για Αθήνα.. Υπάρχει κανένα νεώτερο; έχει δεχτεί κάποια τηλεφώνημα;
0 x

marinaki2100
Low-Cost-Class
Low-Cost-Class

Αεροσυνοδοί Aegean Ηράκλειο Κρήτης 2018

Δημοσίευσηαπό marinaki2100 » 21 Φεβ 2018, 14:43

Γεια σας

Πριν 1 μήνα η Aegean έβαλε προκήρυξη για το Ηράκλειο Κρήτης και σήμερα μπήκα στη σελίδα του και είδα ότι έχει αφαιρεθεί μέχρι το Σάββατο υπήρχε κανονικά.

Και σε παλιότερη προκήρυξη είδα ότι είχαν 1 μήνα περιθώριο για να στείλεις βιογραφικό και το τόνιζαν.

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει; Δεν με έχουν καλέσει. Πάει να πει ότι δεν δέχονται αλλά βιογραφικά και τώρα θα αρχίσουν να καλούν;
Η ότι ήδη έχουν ξεκινήσει διαδικασίες και απλά δεν ταίριαζα στε προσόντα ;

Παρακαλω αν κάποιος ξέρει ας με Καθησυχάσει γιατί ίσως και να είμαι απλά πολύ ανυπόμονη

Επίσης να πω ότι πήρα σήμερα στο τηλεφωνικό κέντρο άπο αναμονή σε αναμονή δεν έβγαλα άκρη.
0 x

Loveflights
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Loveflights » 21 Φεβ 2018, 17:07

Καλησπέρα, κορίτσια.
Γνωρίζει καμία αν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας;
Ευχαριστώ πολύ
1 x

Κατερίνα13
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Κατερίνα13 » 23 Φεβ 2018, 01:36

Οχι δεν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας αλλά θα πρέπει να φοράς φακούς επαφής. Γνωρίζει κάποια τι ύψος ζητάνε ; Είμαι 1.63, έχω πιθανότητες να με δεχτούν ;
0 x

Airliner20
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Airliner20 » 23 Φεβ 2018, 13:18

Γειά σας..!
Μήπως ξέρει κανείς που γίνονται οι εκπαιδεύσης της Aegean;;;
0 x

marinaki2100
Low-Cost-Class
Low-Cost-Class

Δημοσίευσηαπό marinaki2100 » 23 Φεβ 2018, 15:36

Ναι Ηράκλειο και τρεις μέρες Γερμανία
0 x

Angel024
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Angel024 » 24 Φεβ 2018, 17:48

Καλησπέρα, εχετε μηπως καποιο νεο για την προκύρηξη που εχει βρει τωρα για την αθηνα για ιπτάμενο προσωπικο στην Aegean? Εχουν επικοινωνήσει με καποια κοπέλα?
Ευχαριστώ
0 x

Nicolee
Tourist
Tourist
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): Veni

Re: Αεροσυνοδοί Aegean Ηράκλειο Κρήτης 2018

Δημοσίευσηαπό Nicolee » 27 Φεβ 2018, 02:48

marinaki2100 έγραψε:Γεια σας

Πριν 1 μήνα η Aegean έβαλε προκήρυξη για το Ηράκλειο Κρήτης και σήμερα μπήκα στη σελίδα του και είδα ότι έχει αφαιρεθεί μέχρι το Σάββατο υπήρχε κανονικά.

Και σε παλιότερη προκήρυξη είδα ότι είχαν 1 μήνα περιθώριο για να στείλεις βιογραφικό και το τόνιζαν.

Αυτό τι μπορεί να σημαίνει; Δεν με έχουν καλέσει. Πάει να πει ότι δεν δέχονται αλλά βιογραφικά και τώρα θα αρχίσουν να καλούν;
Η ότι ήδη έχουν ξεκινήσει διαδικασίες και απλά δεν ταίριαζα στε προσόντα ;

Παρακαλω αν κάποιος ξέρει ας με Καθησυχάσει γιατί ίσως και να είμαι απλά πολύ ανυπόμονη

Επίσης να πω ότι πήρα σήμερα στο τηλεφωνικό κέντρο άπο αναμονή σε αναμονή δεν έβγαλα άκρη.

Εγω ειμαι εδω να σε καθυσηχασω!ο λόγος που βγάζουν συχνά την θέση ειναι γτ πιθανόν δεν τους ταιριάζουν τα προφίλ των υποψηφίων αλλα ίσως και γιατι ο αριθμός των υποψηφίων ειναι μικρότερος απο αυτο που ψάχνουν!
Οσο για το ποτε θα σε ενημερώσουν απλά θα σπυ πω πάρε βαθειά ανάσα,εμένα όταν με είχαν καλέσει είχαν περάσει ήδη δυο μήνες απο τον μηνα που έστειλα εγω κ φαντάσου το ειχα ξεχάσει,οποτε υπομονή!!!
Κατερίνα13 έγραψε:Οχι δεν σε απορρίπτουν λόγω μυωπίας αλλά θα πρέπει να φοράς φακούς επαφής. Γνωρίζει κάποια τι ύψος ζητάνε ; Είμαι 1.63, έχω πιθανότητες να με δεχτούν ;

Κανονικά ζητάνε απο 1.60 κ πάνω βεβαια κάτω απο 1.67 δεν έχω δει και ποτε!!
If you wish it you can do it!
Πάλεψε το όνειρο σου
0 x

Χρυσα 23
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Χρυσα 23 » 28 Φεβ 2018, 20:50

Καλησπέρα σας είμαι καινούργια στο φόρουμ ! Ήθελα να ρωτήσω αν έχουν καλέσει κι άλλες κοπέλες εκτός από εμένα για την συνέντευξη στις 06/03 για το αεροδρόμιο Αθηνών Ευχαριστω! :D
0 x

Emi2017
Tourist
Tourist
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): Athe

Δημοσίευσηαπό Emi2017 » 01 Μαρ 2018, 22:32

Καλησπερα ηθελα να κανω μια ερωτηση εχω περασει ξανα απο συνεντευξη στην Aegean αλλες δυο φορες αλλα εχω απορριφθεί φετος ειναι η πρωτη φορα που οταν στέλνεις το βιογραφικο σου εχει επιλογη αν εχεις ξαναπεράσει απο συνεντευξη πατησα ναι αλλα δεν μ ειδοποίησαν για συνεντευξη. Μήπως φέτος βλέπουν μόνο καινουργια άτομα ή απλα δεν ειδοποίησαν εμενα. Υπαρχει κάποιο ατομο που ειχε περασει συνεντευξη στο παρελθον και τ ξανακαλεσαν για συνεντευξη;και αν οχι αν ξαναστειλω το βιογραφικο μ και πατήσω πως δεν εχω ξαναπερασει απο συνέντευξη λέτε να εχω προβλημα σε περίπτωση π καλεσουν;
0 x

Angel024
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό Angel024 » 02 Μαρ 2018, 08:12

Κορίτσια κ εγω που έστειλα πρώτη φορα βιογραφικό ούτε που επικοινώνησαν μαζί μου.
Μαλλον εχουν πιο αυστηρά κριτήρια απ οσο νομίζουμε.... :(
0 x

Emi2017
Tourist
Tourist
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): Athe

Δημοσίευσηαπό Emi2017 » 02 Μαρ 2018, 09:30

Αρα δεν θα καλούν ξανα κοριτσια που ηδη εχουν περασει απο συνεντευξη στο παρελθον
0 x

marine
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό marine » 03 Μαρ 2018, 18:42

Στο Ηράκλειο έμαθα ότι έγιναν συνεντεύξεις την Πέμπτη και την Παρασκευή.. επειδή μια κοπέλα ρωτούσε και φαντάζομαι θα ενδιαφέρονται και άλλα άτομα.
0 x

Επιστροφή σε “Ιπτάμενο Προσωπικό - Αεροσυνοδοί”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης