Τέλος το φαγητό στις πτήσεις...

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
danichro":qjoovuca said:
άλλο αυτό και άλλο αυτό που έγραψες στο πόστ σου ότι απαγορεύονται τα υγρά στην καμπίνα.

είναι σαν να λες ότι η Ιζι απαγορεύει την είσοδο στην καμπίνα όσων κουβαλάνε υγρά για να τους αναγκάσει να αγοράσουν από αυτήν κάτι που δεν ισχύει.

Συν ότι υπάρχουν ανώτατες τιμές για κάποια προϊόντα (νερό, καφές, τόστ) οι οποίες ισχύουν για τα Ελληνικά αεροδρόμια...

Μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα, αλλά ναι, λάθος κατάλαβες. Ουσιαστικά απαγόρευση είναι, και το 1 λίτρο σε δοχεία των 100 ml που επιτρέπονται είναι η εξαίρεση. Το να μου επιτρέπεις να φερω οσα υγρά θέλω από τα duty free δεν μου κάνει κάτι. Και τα περί ανώτατων τιμών, υπενθυμίζω οτι αναφέρθηκα στα ευρωπαικά αεροδρόμια. Τώρα γιατί κάνεις τη συγκριση με αυτά που ανέφερα, με την "ιζυ" κτλ κτλ δεν το αντιλαμβάνομαι, αλλά μικρή σημασία έχει.
 
Στο κλαμπ και η Air Serbia από 1η Μαρτίου.Σήμερα επέστρεψα από Βελιγράδι και το είδα και δεν το πίστευα ! Αρχικό πέρασμα με την λίστα αυτών που έχουν ακριβό economy και προσφορά σάντουιτς και ποτού και μετά ξεκινάνε οι πωλήσεις.....
 
Sorry, στο Post του Angel Aviation αναφερόμουν.

Εγώ μια χαρά κατάλαβα...

Την απαγόρευση δεν την βάζουν οι αερομεταφορείς. Δεν σου απαγορεύει κανείς να πάρεις υγρά στην καμπίνα.

Δες τι έχεις γράψει...
 
Top