ATH/LGAV Athens TRAFFIC

Μόλις στάθμευσε, ειχε μια μικρη διαρροή υδραυλικών στο δεξί σκέλος. Πέφτοντας αυτο στα ζεστά φρένα εκανε άσπρο καπνο (και μεχρι εκει. Ουτε φωτιά, ουτε έκρηξη, ουτε κρατήρα, ουτε τιποτα απο τις ηλιθιότητες που διάβασα απο δω κι απο κει). Η ΠΥ ηταν παρούσα προληπτικά, δεν επενέβη.
 
Το φαντάστηκα ότι τα έγραφαν φουσκωμένα, για αυτό είπα να ρωτήσω. Με πτήση τσάρτερ ήρθαν στην Αθήνα ;
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Η ΕΙ441 απο ATH για DUB, ξερει κανεις γιατι κανει τετοιο κύκλο; Είναι πάνω από την Καλαμάτα τώρα! :shock:
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Κακοκαιρία μήπως; Βλέπω και την RJA107 να "στρίβει" νοτιότερα.
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Καλησπέρα σε όλους! Στο Βενιζέλος ήταν σταθμευμένα ένα 340 και ένα 330 της IBERIA κατά τις 17.30 που έφτασα.

Πως και έβαλε τόσο μεγάλα αεροπλάνα για το MAD - ATH ?
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Τσάρτερ δρομολόγια και μάλλον από ότι έχω ακούσει εδώ μέσα νομίζω αφορούν κυρίως πακέτα κρουαζιέρας.

Ας με διορθώσουν αν εχω λάθος.
 
Άκουσα κάτι πολύ διαφορετικό να περνάει πάνω από το σπίτι... Τι έχει έρθει;;
 
Απογειώθηκε ένα Antonov AN124-100 το UR-82029 με προορισμό το αεροδρόμιο Torrejon της Μαδρίτης.
 
Σήμερα η QR203/4 γίνεται με το Α350-900!!! :banana: (A7-ALF)

Υ.Γ. Bλέπω ότι μεσα στον Ιούνιο η Qatar βάζει το 350 σχεδόν κάθε μερα για Αθηνα με την QR203/4!
 
Την Τεταρτη το βραδυ στις 23:00 ηταν στο LGAV ενα ομορφο C2 Greyhound το αμερικανικου ναυτικου. Το εβγαλε κανεις φωτογραφια;
 
Top