Aegean Cabin Crew

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κανεις ;)
 
τα ρουχα και το προσωπο πως πρεπει να ειναι περα απο "τιραντακι και φουστα, χαμηλος κοτσος" ;; Οπότε η πρωτη συνεντευξη ειναι το τεστ και οι μετρησεις και στο δευτερο τα προφορικα;;
 
WannaFly":1dfm4y12 said:
τα ρουχα και το προσωπο πως πρεπει να ειναι περα απο "τιραντακι και φουστα, χαμηλος κοτσος" ;; Οπότε η πρωτη συνεντευξη ειναι το τεστ και οι μετρησεις και στο δευτερο τα προφορικα;;

Ότι ακριβώς σου είπαν απο τηλ. Εγώ τους ρώτησα για χρωμα και μου είπαν δεν υπάρχει κάποια προτίμηση. Τώρα για το πρόσωπο, ένα φυσικό μακιγιάζ είναι το καλύτερο θεωρώ. Εμένα μου είπαν πως αν περάσω το πρώτο στάδιο την άλλη μέρα είναι η προσωπική συνέντευξη.
 
γνωριζετε τι παιζει με την μυωπια;; (της ταξεως του 1.5). ειναι απαγορευτικο; σε μετρανε με καποιο τροπο; (επειδη διαβασα οτι ουτως η αλλως σε ζυγιζουν κ σ μετρανε το υψος ειπα μηπως..) :p
 
Συγγνωμη για.την παρενθεση, μήπως γνωριζετε.που ειναι τα γραφεια της. aegean και συγκεκριμενα το κτιριο 57?
Ευχαριστώ πολύ
 
WannaFly":2fut0t61 said:
γνωριζετε τι παιζει με την μυωπια;; (της ταξεως του 1.5). ειναι απαγορευτικο; σε μετρανε με καποιο τροπο; (επειδη διαβασα οτι ουτως η αλλως σε ζυγιζουν κ σ μετρανε το υψος ειπα μηπως..) :p
Το πρώτο πράγμα που θα σε ρωτήσουν στην προφορική συνέντευξη είναι αν έχεις μυωπία,τατουάζ, ή περνει φάρμακα.Εννοειται ότι θα τους πεις αν έχεις γιατί αργότερα στην εκπαίδευση θα εξεταστεί κ από οφθαλμίατρο
 
αν εχει κανεις μυωπια μεχρι 2 βαθμους πχ, κοβεται; αν ισχυουν τετοια αντικειμενικα κριτηρια καλυτερα να το αναφερουν καπου μην πηγαινουμε τσαμπα...
 
Νομίζω πως σε κόβουν αν έχεις πολλούς βαθμούς μόνο και αν έχεις και τατουάζ σε μέρος που δεν καλυβει η στολή. Έχουν θέμα με όλες τις παθήσεις των ματιών; :D
 
Elenaellen":dac23xxq said:
Νομίζω πως σε κόβουν αν έχεις πολλούς βαθμούς μόνο και αν έχεις και τατουάζ σε μέρος που δεν καλυβει η στολή. Έχουν θέμα με όλες τις παθήσεις των ματιών; :D
Για μυωπία ρωτάνε.Προφανως θα υπάρχει λόγος που κάνουν αυτή την ερώτηση αν και η αεροσυνοδός δεν είναι πιλότος να πεις θέλει την τέλεια όραση.Εγω είχα τρεις βαθμούς κ τους το είπα, αλλά φοράω πάντα φακούς.Αλλα εγώ κόπηκα οπότε ίσως να θεωρούνται πολύ οι τρεις βαθμοί.
 
Effiekfs":2rp7jc1y said:
Συγγνωμη για.την παρενθεση, μήπως γνωριζετε.που ειναι τα γραφεια της. aegean και συγκεκριμενα το κτιριο 57?
Ευχαριστώ πολύ
Λογικά σου έχουν στείλει οδηγίες για το πώς να πας.Στο επίπεδο των αφίξεων απέναντι από το σοφιτελ έχει ένα βανακι της aegean που σε μεταφέρει στο κτίριο κ περνά συγκεκριμένες ώρες.Λογικα σου έχουν στείλει mail με τα δρομολόγια
 
Top