Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

Καλησπερα σε ολους μας , ( και Happy Thanksgiving , σε οσους εορταζουν αυτην την ημερα ) . Ψαχνω εδω και πολυ καιρο ( απο τον Αυγουστο ) για προσφορα στην πτηση MAD - LIM ( μετα τις 10 Ιανουαριου και επιστροφη στα μεσα Φεβρουαριου 2019 ) αλλα για πρωτη μου φορα δεν εχω καταφερει να εντοπισω κατι .... ''αξιολογο'' ( απο πλευρας τιμης ) . UX , LA/LP/IB , AF/KL , LH , AV , μεχρι και PU τσεκαρω , και τιμη κατω απο 800 δεν εχω καταφερει να εντοπισω . :cry: :cry: Για να δουμε , αυριο ( λογω της ημερας ) , μηπως και καταφερω κατι . :thx: :thx: . Μεσω ΗΠΑ δεν το συζηταω , μια και τα ωραρια ειναι απανθρωπα . :mad:
Επισεις μου κανει εντυπωση το = FCO - LIM με UX και αλλαγη αεροσκαφους στην MAD = 750 E , ενω στις ιδιες ημερομηνιες και ωρες με την ιδια εταιρια το MAD - LIM μονο του = 100 ευρωπουλα παραπανω . !!! Τσ Τσ Τσ :wall: :wall:
 
H Sky Express αγγίζοντας το νούμερο 1.000.000 επιβατών! προσφέρει μείωση 50% σε όλους τους ναύλους, για όλους τους προορισμούς στους οποίους πετάει.
Κλείστε δύο τουλάχιστον εισιτήρια για τον προορισμό της αρεσκείας σας μέχρι και 20 Ιανουαρίου 2019, για ταξίδια που θα πραγματοποιηθούν μέχρι και 10 Απριλίου 2019, και κερδίστε έκπτωση 50% σε κάθε ναύλο!
Επωφεληθείτε της προσφοράς, κάνοντας κράτηση μέσα από το http://www.skyexpress.gr, χρησιμοποιήστε στο ειδικό πεδίο «Εκπτωτικό Κουπόνι» τον κωδικό προσφοράς SKYWINTER
 
Βλέπω τιμές εισιτηρίων με επιστροφή τον Οκτώβριο
ΑθήναΝέα Υόρκη (οπουδήποτε) από €263 με OS/AC από €274 με OS/LX :great:

Απευθείας πτήση της DY από €354 (Μόνο χειραποσκευή 10 κιλ. +€35 επιλογή θέσης + €35 φαγητό + €5 riority boarding + €10 AMEX/ €0 Visa& Mastercard) :great:
Premium DY Class €1.179 55 in. legroom, 1 carry-on bag (10 kg), seat reservation, 2 checked bags (20 kg each), 3-course Premium dinner and breakfast/light evening meal, complimentary soft drinks, wine and beer throughout the flight. :!:
ΑΤΗ-SFO με επιστροφή από €489
ATH-LAX με επιστροφή από €558
 
Η προσφορά αυτή (άνωθεν) είναι για μόνον χειραποσκευή.
Το καλό της IB είναι ότι πετάς με Α350 αλλά τα κακά είναι ότι χρειάζεσαι stopover MAD και στην επιστροφή από ΝΥ πετάς LHR-MAD-ATH.
Η επιλογή της ΒΑ είναι καλύτερη στην μετεπιβίβαση (πήγαινε & έλα).
O συνδυασμός να πας με την ΙΒ και να γυρίσεις με ΒΑ είναι στα €239
Και η AF/KL/DL κατέβασε τις τιμές στα €294 με απευθείας επιστροφή με την DL.
 
Θερμή παράκληση!! Γνωρίζει κάποιος την/τις εταιρείες που πραγματοποιούν απευθείας πτήσεις από Ν.Υ. (JFK) προς Αθήνα (ΑΤΗ) και απευθείας επιστροφή (ATH - JFK)? Υπάρχει άραγε κάποια? Ευχαριστώ.
 
Norwegian, Delta, Emirates.
 
Μόλις έπεσε στην αντίληψη μου αυτό https://www.paypalobjects.com/marketing ... TnC-v2.pdf για ένα ταπεινό 20 αρικάκι έκπτωσης απο την ΑΙΓΑΙΟΥ για κρατήσεις από 19 έως 25 Νοεμβριού.
 
εγώ βλέπω προσφορά έκπτωσης 10% για κράτηση ξενοδοχείου από το agoda. Μήπως έστειλες λάθος link;
 
Top