Τα χρώματα της Aegean (livery)

  • Thread starter alex2
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Με τη βοηθεια του photoshop φαινεται καπως τι υπαρχει πισω απο το sticker...

Ασχημο με την πρωτη ματια....
 

Attachments

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    238,5 KB · Προβολές: 1.399
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Αν είχαν λίγο χιούμορ εκεί στην Α3 και για λόγους τρολιάς, θα έπρεπε να εβαζαν Κύκλους και όχι γλάρους .
Να μέναμε όλοι μακάκες :D
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Το όνομα το κράτησαν ή το άλλαξαν και αυτό; πολύ ύποπτο μου φαίνεται που το κάλυψαν..
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Μα με ποια λογική γύρισαν κάθετα τους γλαρους;
 
Το αεροπλάνο υπάρχει περίπτωση να έρθει στην Θεσσαλονίκη με τα αυτοκόλλητα και να προετοιμαστεί εκεί; Υπάρχει τέτοιος χώρος; Και ποιά είναι η διαδικασία; Απλά βγάζουν το αυτοκόλλητο και είναι έτοιμο ή χρειάζεται και τίποτα ακόμα αφού βγει το αυτοκόλλητο;
ή
θα ξεκινήσει η εκδήλωση και κατα τη διάρκειά της θα προσγειωθεί έτοιμο;
Υπάρχει περίπτωση να πάει στην Αθήνα πρώτα για να ετοιμαστεί εκεί ή θα έρθει κατ' ευθείαν απο την Γαλλία;
Τι ειναι πιο πιθανό να γίνει απο αυτά;
 
Να μείνει στην Τουλούζη
 
Re: Aegean's Airbus Α320 Family

Το όνομα καλύπτεται επειδή αλλάζει η απεικόνισή του, η μορφή του. Ύποπτο, λέει... :mrgreen:
 
Μπορεί να αλλάξει η γραμματοσειρά που είναι και το πιο σωστό να γίνει γιατί είναι κακάσχημη. Κατά τ αλλά και εμένα μου φαίνεται άσχημο για αρχή ειδικά το χρώμα που διάλεξαν για τους γλάρους. Για το website ο συνδιασμός είναι ωραίος για το αεροσκάφος δεν βλέπω κάτι κακό με το τον υπάρχοντα αν άλλαζαν 2 3 πράγματα
 
Κάπου εδώ κολλάει και το συνομωσιολογικό: «Τι μας κρύβουν? Διαδώστε !!!!111!1» :twisted:
 
Πω ρε φίλε snowflake τι μας θύμησες τώρα....Εκεί που δεν πετούσε η SAS ούτε καλοκαίρι....Ελπίζω πάντως η νέα γραμματοσειρά να μην ειναι αυτή του APP..........
 
Top