Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Πήγε κανένας σήμερα στη συνέντευξη; σας είπαν αν έχετε περάσει στη δεύτερη φάση;
 
Καλησπέρα δεν νομίζω να ενημέρωσαν κάποιον εκεί απευθειας. Ήρεμα ήταν τα πραγματα. Μας είπαν ότι λόγω φόρτου εργασίας όσοι επιλεγούν θα ενημερωθούν έως την Πέμπτη για να περάσουν στη β φάση το ερχόμενο σκ.
 
Καλησπέρα,

τωρα ανακαλυψα το φορουμ! Πηγα και εγω στη συνέντευξη της ελιναιρ στη Θεσσαλονίκη το Σαββατο. Παιδια τι σας ρώτησαν εσας; εχουν ειδοποιήσει καποιον για τη β φαση;
 
Καλησπέρα!! Πήγα και εγω. Δύο τρία λεπτά κράτησε. Με ρώτησαν γιατί επέλεξα τη συγκεκριμένη εταιρεία, πώς φαντάζομαι το επάγγελμα.... Και μετά με ρώτησαν αν θα με ενδιέφερε η βάση για Ηράκλειο . Εσένα;;
 
Εμενα με ρώτησαν πράγματα πανω στο βιογραφικό μου, τι γλώσσες μιλάω καί μετα με ρώτησαν πανω στις γλωσσες που είχα δηλωσει καποιες ερωτήσεις. Ξέρετε αν ειδοποίησαν για β φάση καποιον;
 
Έχουν ειδοποιήσει εμένα και μία γνωστή μου! Μπορείς να μου πεις τι γλώσσες είχες δηλώσει και σε έκαναν ερωτήσεις;
 
Γερμανικα και ρώσικα! Ποτε σας ειδοποιησαν κορίτσια;
 
Καλησπέρα! Μόλις με κάλεσαν για συνέντευξη για τη βάση του Ηρακλείου! Έχουν καλέσει κανέναν άλλο;
 
DevaQueen":2h6hsfl1 said:
Γερμανικα και ρώσικα! Ποτε σας ειδοποιησαν κορίτσια;

Δευτέρα μεσημέρι αλλά τηλέφωνα είχαν πει θα παίρνουν μέχρι αύριο.
 
Εσυ stell τι γλωσσες δηλωσες; (αν επιτρέπεται)
 
Top