Aegean Cabin Crew

Σήμερα έκανα την αίτηση για την βάση της Θεσσαλονίκης. Ελπίζω για το καλύτερο. Στις πόσες μέρες περίπου σου απαντάνε για να πας σε συνέντευξη;
 
Δεν υπάρχει ορθή ημερομηνία, κάνουν καθημερινά συνεντεύξεις σε Ρόδο, Θεσσαλονίκη και Αθήνα και είναι οι ίδιοι κριτές οπότε θέλουν χρόνο λόγο μετακίνησης και οργάνωσης. Μπορεί και σύντομα μέσα σε 1 βδομάδα μπορεί να πάρει και παραπάνω. Να τσεκάρεις τακτικά τα mail σου. Αν έχεις θετική απάντηση και χρειαστείς βοήθεια περί συνέντευξης let me know.
Πολύ καλή επιτυχία!
 
Σε ευχαριστώ πολύ! Θα μου ήταν πολύ χρήσιμο να έπαιρνα κάποιες πληροφορίες επιπλέον απο καποια εμπειρη στον τομεα αυτο για την συνέχεια εαν αυτή υπαρξει. Θα επικοινωνήσω.
 
Με κάλεσαν και εμένα τελικά, δεν το πιστεύω!!! :shock: Για 9 του μηνός.
 
Καλή επιτυχία για σήμερα! Μπορείς να μας πεις την εμπειρία σου;
Επίσης, πόσο καιρό έκαναν να επικοινωνήσουν αφού έστειλες την online φόρμα κ το cv σου;
 
Την δευτερα θα ξεκινήσει καινούριο γκρουπ με βάση Αθήνα.
Το επόμενο μάλλον θα είναι στην Θεσσαλονίκη.
 
Γεια σας! Ξερετε αν εχουν αρχισει να καλουν ατομα για συνεντευξη στη Θεσσαλονικη??
 
Sophia Shantseva":1igkm7rn said:
Με κάλεσαν και εμένα τελικά, δεν το πιστεύω!!! :shock: Για 9 του μηνός.

Καλησπέρα Σοφία , επιλέχθηκες τελικά? Συνάντησες κάτι αξιοσημείωτο στην συνέντευξη η που σε δυσκόλεψε?
 
i_sa":3m6v81u5 said:
Γεια σας! Ξερετε αν εχουν αρχισει να καλουν ατομα για συνεντευξη στη Θεσσαλονικη??
Εμένα χθες με κάλεσαν για Θεσσαλονίκη στις 31 Γενάρη στο Μακεδονία Παλλάς...Είναι η τρίτη φορά που πάω στην aegean,τις δύο προηγούμενες πήγαινα Αθήνα κ κοβομουν.Ελπιζω αυτή την φορά να τα καταφερω
 
Καλησπερα, εχουν καλεσει καποιες για Θεσ/νικη την Πέμπτη; Αν πηγε καποια σε συνεντευξεις της Αθήνας πως ειναι διαδικασία γνωρίζει να μας πει;
 
Top