Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

DevaQueen":6920t2o7 said:
" Θα ενημερωθείτε αρχη βδομαδας φαντάζομαι οχι τελευταια στιγμή " ετσι μας ειπαν εμας δεν ονοματισαν μερες πχ Πέμπτη Παρασκευη κτλ
Εμένα μου είπαν μέσα στη βδομάδα...αλλά πλέον δεν ελπίζω..Καλή επιτυχία σε όσες πάρουν κοριτσια
 
Λόγο φόρτου εργασίας, κάποιες φορές παίρνει παραπάνω για να απαντήσουν. Το μάξιμουμ είναι μέχρι αύριο το μεσημέρι, μέχρι τότε μην παύεις να ελπίζεις.
 
Εχουν καλεσει ηδη απο τη Δευτέρα καποιες, δεν νομίζω οτι ειναι φορτος εργασιας πλέον. Οσες ηταν να επιλεχτουν επιλέχτηκαν! Αν θελετε στείλτε μας αυριο την εμπειρια σας, πως ήταν, τι σας ρώτησαν να ξερουμε για το μέλλον !
 
DevaQueen":xrrr1t14 said:
Εχουν καλεσει ηδη απο τη Δευτέρα καποιες, δεν νομίζω οτι ειναι φορτος εργασιας πλέον. Οσες ηταν να επιλεχτουν επιλέχτηκαν! Αν θελετε στείλτε μας αυριο την εμπειρια σας, πως ήταν, τι σας ρώτησαν να ξερουμε για το μέλλον !
Ναι κ εγώ αυτό νομίζω...μάλλον δε περάσαμε..
 
Εγώ φοβάμαι πως εφόσον δεν με πήραν τώρα μη δε με πάρουν και αργότερα εάν ξανά στείλω... Τι να πω..
 
delivaso":2aydtq5j said:
Εγώ φοβάμαι πως εφόσον δεν με πήραν τώρα μη δε με πάρουν και αργότερα εάν ξανά στείλω... Τι να πω..
Εμένα μόλις με κάλεσαν από aegean για την βάση της Θεσσαλονίκης...Θα δώσω όλη μου την ενέργεια κ την προσοχή να τα πάω καλά εκει
 
Konstantinaf":1atlebx8 said:
delivaso":1atlebx8 said:
Εγώ φοβάμαι πως εφόσον δεν με πήραν τώρα μη δε με πάρουν και αργότερα εάν ξανά στείλω... Τι να πω..
Εμένα μόλις με κάλεσαν από aegean για την βάση της Θεσσαλονίκης...Θα δώσω όλη μου την ενέργεια κ την προσοχή να τα πάω καλά εκει


Τυχερουλαααα. Εμένα από Aegean δε με παίρνουν ποτέ οπότε δεν ξανά στέλνω...
 
Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο. Όσον αφορά το ντύσιμο που θα πρέπει να έχουμε στη συνέντευξη, έχω διαβάσει αρκετά post σε αυτό το νήμα σχετικά με το τι πρέπει να φοράνε οι γυναίκες υποψήφιοι αλλά δεν έχω βρει τίποτα σχετικά με το αντρικό ντύσιμο. Ξέρετε αν το office look που ζητούν προϋποθέτει ολόκληρο κοστούμι με γραβάτα ή ένα υφασμάτινο παντελόνι με ένα πουκάμισο αρκεί; Ευχαριστώ πολύ!
 
ioannispsy":1z8nn55a said:
Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο. Όσον αφορά το ντύσιμο που θα πρέπει να έχουμε στη συνέντευξη, έχω διαβάσει αρκετά post σε αυτό το νήμα σχετικά με το τι πρέπει να φοράνε οι γυναίκες υποψήφιοι αλλά δεν έχω βρει τίποτα σχετικά με το αντρικό ντύσιμο. Ξέρετε αν το office look που ζητούν προϋποθέτει ολόκληρο κοστούμι με γραβάτα ή ένα υφασμάτινο παντελόνι με ένα πουκάμισο αρκεί; Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα. Στην πρώτη συνέντευξη είδα δύο άντρες που ήταν με κουστούμι και γραβάτα αλλά και άλλους με απλά καθημερινά. Θα σου έλεγα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ να ντυθείς και εσύ έτσι ολοκληρωμένα για να είσαι σίγουρος. Καλή μας επιτυχία!
 
Καλησπέρα παιδιά,στο Ηράκλειο η συνέντευξη είναι 19 Φλεβάρη έχουν καλέσει και κάποιον άλλον ;;
 
Top