Aegean Cabin Crew

Μην απογοητευεσαι.
Σιγουρα θα υπαρξουν.
 
Καλημέρα.
Είμαι καινούργια στο φόρουμ. Θα μπορούσε κάποια κοπέλα να μας πει τα εξής : 1) αν κάποια κοπέλα έχει μυωπία 4 βαθμούς και φοράει φακους την κοβουν; 2) σε περιόδους εξεταστικης ,Όταν εισαι επι πτυχίω, σου δίνουν άδεια να δώσεις τα μαθήματα; Η εστω να αλλάξεις βάρδιες ; Έψαξα ολο το νήμα αλλά δεν βρήκα κάτι. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ❤
 
Χωρίς να το ξέρω, υποθέτω ότι αφού περίοδος εξεταστικής = Ιούνιος/Σεπτέμβριος = υψηλή περίοδος για τις αεροπορικές ιδιαίτερα στην Ελλάδα, τότε ίσως δύσκολα να δώσουν άδεια. Ίσως μια ευελιξία σε ρεπό να συμπέσουν με την ημέρα των εξετάσεων;
 
Σας ευχαριστώ πολύ. Έχω ακουστά για την φοιτητική άδεια , που ειναι 30 μέρες τον χρόνο. Κι επίσης, μια φιλη μου μου είχε πει ότι στις αεροπορικές επιλέγεις αν θα κανεις πτήση πρωινη ή βραδινή. Κοινώς φτιάχνεις το πρόγραμμα σου . Οπότε αυτό ίσως βοηθήσει.
 
Αδεια ξεχασε την.
Τωρα σε θεμα εξεταστικης τους δινεις το προγραμμα σου και θα σε βαλουν απογευματινη πτηση ή βραδινη αλλα δεν ειναι 100% σιγουρο οτι θα καταφερουν να βολεψουν ετσι το προγραμμα σου. Αναλογα τα ατομα και τις πτησεις που εχει η εταιρεια
 
Σας ευχαριστώ. Για τα ορια της μυωπιαας γνωρίζετε κατι; με 4 βαθμους σε κοβουν;
 
Δεν ξερω αν εχουν οριο στους βαθμους.
Ξερω οτι απλα θελουν αν εχεις μυωπια να φορας φακους και οχι γυαλια
 
Καλησπέρα Μαρία. Επειδή ήμουν σε μία από τις συνεντεύξεις για την Θεσσαλονίκη είπαν πως δεν έχουν κανένα πρόβλημα με την μυωπία και τους βαθμούς,μόνο ότι θέλουν την χρήση φακών επαφής και όχι γυαλιά.
 
Καλησπέρα σε όλες.Υπάρχει κάποια κοπέλα που παρεβρέθηκε στις συνεντεύξεις που έγιναν αυτή την βδομάδα στην Θεσσαλονίκη και πήρε κάποια απάντηση; Ευχαριστώ πολύ :D
 
Καλησπερα, για τη Θεσσαλονίκη ειπαν πως θα ενημερώσουν σε λιγες μερες
 
Top