Aegean Cabin Crew

Καλησπέρα.

Απο που ήρθε αυτή η πληροφορία;
Έχουν ξεκινήσει τον διαχωρισμό αρνητικών απαντήσεων και θετικών.
Τώρα ξεκινάνε να στέλνουν τα mail, τα οποία είναι αρνητικά και αργότερα γίνεται η επικοινωνία μέσω τηλεφώνου για την θετική απάντηση. Απ όσο γνωρίζω δεν έχουν καλέσει καμία επιτυχόντα ακόμα, γι αυτό και μου φαίνεται αρκετά περίεργο που έχεις λάβει μία τέτοια λανθασμένη πληροφορία. Μην περιμένετε τηλέφωνο ακόμα, θα χρειαστεί 2 βδομαδες εως και 3 έπειτα απο την συνέντευξη για να ακούσετε τα καλά νέα, τώρα τα άσχημα νέα θα έρθουν αυτή την εβδομάδα (μέσω mail).
 
Καλησπέρα σας,

Έχουν ξεκινήσει τα τηλέφωνα του γκρουπ τις πέμπτης 30/1
 
Καλησπέρα,

Εγώ έδωσα συνέντευξη 29/01 και σήμερα με κάλεσαν ότι έχω επιλεχθεί και πως σε λίγες μέρες ξεκινάει η εκπαίδευση!
 
Καλησπέρα ,

Συγχαρητήρια καλή αρχή σου εύχομαι ποια είναι η μέρα που ξεκινάς εκπαίδευση ? Αν επιτρέπεται είναι η πρώτη επαφή με τον χώρο τις αεροπορίας ?
 
Ευχαριστώ πολύ, ναι ναι πρώτη φορά! Ξεκινάω 17/2!
 
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου καλή αρχή !!

Γνωρίζει κάποιος εάν καλούν πρώτα τα άτομα χωρίς εμπειρία και στην συνέχεια διαμορφώνουν διαφορετικό γκρουπ για τα άτομα τα οποία έχουν?
 
Το έχω μάθει απο μια κοπέλα που ήμασταν μαζί ότι την επέλεξαν. Γι'αυτό το έγραψα! Απλά εμένα ακόμα δεν με έχουν καλέσει...
 
Καλησπερα, καλη επιτυχια σε ολες!
Εσας που σας εχουν ειδοποιησει ησασταν στις συνεντεύξεις της Θεσ/νικης;
 
Καλησπέρα, ναι στη Θεσσαλονίκη εγώ ήμουν τη Τετάρτη 29/1 στις 1 είχα συνέντευξη! Και σήμερα με πήραν τηλέφωνο ότι επιλέχθηκα!
 
Top