Aegean Cabin Crew

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις απαντήσεις σου τις είχα ανάγκη να είσαι καλά καλή συνέχεια σου εύχομαι
 
Κι εσύ να είσαι καλά! Εύχομαι να έχεις καλά νέα σύντομα!
 
Καλησπέρα σε όλους,

Κατέθεσα αίτηση στις 29/01 στη γενική αγγελία για cabin crew. Επειδή διάβασα ότι έχει ήδη πραγματοποιηθεί μια σειρά συνεντεύξεων στη Θεσσαλονίκη, ήθελα να ρωτήσω αν έχουν καλέσει για συνέντευξη κάποια κοπέλα και στην Αθήνα; Ή ξέρετε αν θα γίνει κάποιος κύκλος συνεντεύξεων από εδώ και στο εξής για Αθήνα;

Τέλος, όσον αφορά τα εμφανισιακά χαρακτηριστικά, βλέπω ότι υπάρχει μια προτίμηση στις μελαχρινές, ωστόσο αν κάποια είναι κοκκινομάλλα θεωρείτε ότι είναι ανασταλτικός παράγοντας;

Ευχαριστώ πολύ και κάθε απάντηση σεβαστή.
 
Καλησπέρα! Και εγώ είχα προϋπηρεσία στο αεροδρόμιο μικρή βέβαια αλλά εγώ σπουδάσει πάνω σε αυτό και ακόμα δεν έχω λάβει ούτε θετική ούτε αρνητική απάντηση.
 
Αθήνα γενικα γινονται πολυ συχνα συνεντευξεις.
Οποτε μην σε αγχωνει αυτο.
Απλα τωρα γινονται συνεντευξεις για Θεσσαλονικη και θα ξεκινησουν και στο Ηρακλειο.

Για το μαλλι δεν ειναι τοσο τυπου "οπωσδηποτε μελαχρινη" οποτε μην σε αγχωνει το γεγονος οτι εισαι κοκκινομαλλα.


PAPLIA το αν εχεις προυπηρεσια στο αεροδρομιο ή αν εχεις σπουδασει πανω σε αυτο το θεμα δεν το κανει σιγουρο το οτι θα σε παρει η εταιρια.
Ωστοσο υπομονη αφου δεν εχεις λαβει τιποτα.
 
Γενικα παντως να ξερετε οτιη αρνητικη απαντηση συνηθως ερχεται πολυ συντομα.
Οποτε το οτι περνανε μερες και δε βλεπετε κατι ειναι πολυ καλο.
 
Το γεγονός ότι έχουν καλέσει ήδη από από την Τρίτη ημέρα κάποιες κοπέλες για εκπαίδευση τι σημαίνει ?
 
Δεν μπορω να σε πω ακριβως δεν ειμαι αυτη που αππφασιζει τι και πως.
Γενικα ομως ξερω οτι συνηθως πρωτα βγαινουν οι αρνητικες απαντησεις.
 
Έχεις προσπαθήσει και έλαβες άμεσα αρνητική απάντηση ? Αν ναι μέσα σε πόσες ημέρες?
 
Ειχα λαβει απαντηση αρνητικη την επομενη μερα.
Οταν ξαναπροσπαθησα αλλες κοπελες ελαβαν απαντηση επισης την επομενη μερα ή εστω 2 μερες μετα και εγω που δεν ειχα παρει τιποτα εν τελει πλεον πεταω.
 
Top