FIR FREQUENCIES

  • Thread starter APO
  • Ημερομηνία δημιουργίας
fr

gia sas ki apo emena

skeftome na paro ena scaneraki ala meno eparxia ke apexo 120km aptk heraklion airport.(xoris megalous orinous ogous brosta) :?:
tha akouo tipota me ti mamisia kerea?
 
Το κακό είναι πάντως ότι οι συχνότητες ACC στην Ελλάδα αλλάζουν πολύ συχνά. :rolleyes:
 
xa

παιδια υπαρχει πατεντα να μετατρεψεις ενα απλο τραντζιστορακι σε FREQUENCY SCANNER ναι καλα ακουσατε......μαλλον διαβασατε

Ενας φιλος ΕΕΚ ΤΟ kataφερε αλλα το 'προβλημα' ειναι οτι εχει
μονο μια ρυθμιση δηλαδη θα μπορεις να ακους μονο μια συγκεκριμενη συχνοτητα


ΑΠ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ

ΑΑΑΑ
Συντομα θα τον καταφερω να μου πει πως το εκανε και θα το βγαλω στη φορα


ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ
 
Κ γιατί να κάτσεις να βασανιστείς, να χαλάσεις ένα ραδιόφωνο για να ακούς μόνο μία airband συχνότητα? Το βρίσκω ΤΕΛΕΙΩΣ ανώφελο, και στο κάτω κάτω ενα καινούριο scanner δέν είναι ακριβό.
 
ΧΑ

ΑΝ μενεις διπλα απ το αεροδρομιο εχεις βαλει την προσεγγιση μονο και ακους πχ

Τωρα,οσο για το ακριβο η φθηνο αυτο ειναι υποκειμενικο

και στο κατω κατω θα ειναι δημιουργικο να κατσεις να το φτιαξεις εστω κιαν εχεις ;)
 
Ναι για την χαρά του ...παίζω και μαθαίνω γιατί απο οικονομικής πλευράς δεν αξίζει τον κόπο.
Πάντως περιμένω να το βγάλεις στην φόρα πλάκα θα έχει να ξεθάψω το κολητήρι μου
 
xa

πιστευω σε καμια εβδομαδα να το χω ανεβασει( ο φιλος ειναι αθηνα νομιζω για τις ετησησιες ιατρικες εξετασεις των ελενκτων)[/img]
 
giasas exo kai ego ena scanner tis alinco ton x-3, den ksero an ginete na allakseis ena transistor se scanner alla mono na katafereis na akouseis esto kai sixnotita aerodromiou tha eina oposdipote ena MEGALO katorthoma. gia ayto thelo na entharino osous esto prospathoun gia ayto i kati paromoio.


keep walking........
 
Top