Welcome on Board! (πόσοι από εδώ, πόσοι από εκεί ?)

από που είσαστε ?

  • Ελλάδα

    Votes: 0 0,0%
  • Εξωτερικό

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Κατά τα άλλα το 80% εδώ μέσα μένει στην Ελλάδα :p

Εγώ μένω στο εξοχικό θέρετρο Penteli βόρεια της εξωτικής Αθήνας.

Δε ξέρω αν πιάνεται, ένα φεγγάρι έμενα στο Ρόττερνταμ της Ολλανδίας και ένα δεύτερο φεγγάρι έμενα στη Μπανγκόκ της Ταϋλάνδης. Αλλά τα περισσότερα χρόνια...Ελλαδιστάν.
 
Hunting a Shadow":33aq8o4q said:
Κατά τα άλλα το 80% εδώ μέσα μένει στην Ελλάδα :p

Εγώ μένω στο εξοχικό θέρετρο Penteli βόρεια της εξωτικής Αθήνας.

:p :p Πλησίον του εξοχικου θερετρου Penteli βρίσκεται η τουριστική περιοχή των Βριλησσίων...εκεί θα με βρείτε...(βέβαια τώρα είμαι Nottingham-UK για Master...αλλά συνεχίζω να δηλώνω Έλληνας εσωτερικού....)

[OFFTOPIC] Το χειρότερο όταν μένεις στο εξωτερικό είναι το σύνδρομο σουβλακίασης.....μόλις επιστρέψεις Ελλάδα πλακώνεις τα σουβλάκια, γιατί εκεί πόυ είσαι δεν υπάρχει ούτε ένα!! [/OFF TOPIC]
 
johnyk":2wjqk2cg said:
Hunting a Shadow":2wjqk2cg said:
Κατά τα άλλα το 80% εδώ μέσα μένει στην Ελλάδα :p

Εγώ μένω στο εξοχικό θέρετρο Penteli βόρεια της εξωτικής Αθήνας.

:p :p Πλησίον του εξοχικου θερετρου Penteli βρίσκεται η τουριστική περιοχή των Βριλησσίων...εκεί θα με βρείτε...(βέβαια τώρα είμαι Nottingham-UK για Master...αλλά συνεχίζω να δηλώνω Έλληνας εσωτερικού....)

[OFFTOPIC] Το χειρότερο όταν μένεις στο εξωτερικό είναι το σύνδρομο σουβλακίασης.....μόλις επιστρέψεις Ελλάδα πλακώνεις τα σουβλάκια, γιατί εκεί πόυ είσαι δεν υπάρχει ούτε ένα!! [/OFF TOPIC]


[OFFTOPIC] Υπάρχουν και τα υποκατάστατα, όταν ήμουν Swansea, υπήρχε ένας τούρκος που έφτιαχνε κάτι kebab/gyro άλλο πράγμα τύφλα να έχουν τα Ελληνικά και απο ποσότητα άλλο τίποτα. Άσε τα pint :) [/OFF TOPIC]

Κατα τα άλλα Ελλάδα αν και μετάνοιασα που γύρισα απο UK αλλά άλλη ιστορία αυτή...

Chris
 
Ego athens-dubai oi goneis mou einai katoikoi eksoterikou edo kai 25 hronia. etsi periferomaste ellada-UAE
 
Μετά από 25 χρονάκια στην Γερμανία,
τα περισσότερα από αυτά στην Νυρεμβέργη
και 2 στην Κύπρο,
η μικρή μου Οδυσσεια έχει κάνει στάση στους πρόποδες της Πεντέλης, Mελίσσια.
 
Παιρνοντας παραδειγμα απο τον eddhflyer να συμπληρωσω τοτε οτι εκτος του οτι ειμαι στο Μοναχο, η (ισως μελλουσα) γυναικα μου ειναι επισης γερμανιδα και οχι, ΔΕΝ εχουμε παιδια (και ουτε προκειται για τα επομενα χρονια, εκτος και αμα συμβει κανενα "ατυχημα" ;)
 
Με λένε jerry, μένω στην Αθήνα και είμαι ελεύθερος (παρά τις φήμες) :p
 
Εγω μενω στο Περιστερι.Pitsouni City για τους αμυητους. Ατρομηταρα ολε, κλπ κλπ κλπ
Και μια γνωστη μου απο το forum επισης.(Συγκεκριμενα,οι συντεταγμενες μας διαφερουν κατα χιλιοστα του λεπτου της μοιρας). Αλλα την αφηνω να βαλει αυτη το λιθαρακι της στο θρεντ αυτο. ;)
 
Περιστερι γεννηθηκα,μεγαλωσα και σκοπευω να μεινω και το υπολοιπο της ζωης μου.Η μονη περιοδος που το αφησα ειναι 8 μηνες που πηγα στα Γιαννενα πρωτοετης φοιτητρια.
Τελικα ομως κατεληξα στο πανεπιστημιο Αθηνων και ξανα στο Περιστερι.

Παιδια,απο ο,τι βλεπω οι περισσοτεροι στο εξωτερικο στη Γερμανια εισαστε.Μου φαινεται οτι μαλλον προς τα εκει πρεπει να διοργανωσουμε καμια εκδρομη ,για να γνωριστουμε κιολας.
@makedona Ωραια η Nataly μπραβο!
 
Top