Συμπεριφορά συναδέρφων

Kalispera wild_cat/anima,

Bravo sou despinis!, pistevo einai kalo na kaneis kati pou sou aresei.
Xairoma gia sena! kai sou efhomai kales ptisis ;) ... kai tous komplexikous na tous exeis gramenous... ase tous na pistepsoun oti theloune...
Thelo kai ego na gino iptamenos (otan erthi i ora) ....

Orea,

Gia pes mou, se poia tipoi aeroskafous tha petakseis?

Naste oloi kala! ciao
 
Wild_cat, έτσι έχουν τα πράγματα όπως σου έχουν πει παραπάνω οι συνάδελφοι. Εσύ τη δουλειά σου να κάνεις καλά και να είσαι διαβασμένη και όλα θα πάνε καλά.
Με την πλειοψηφία των συναδέλφων σου δε θα αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα, όσο για τις νέες που την έχουν δει κάπως, ή θα μπουν στο σωστό δρόμο ή θα τις βάλουμε εμείς. Και αυτό δεν είναι σε καμία περίπτωση απειλή, απλώς τα πράγματα πρέπει να γίνονται με έναν συγκεκριμένο τρόπο και βεντετιλίκια δε χωράνε για το καλό όλων μας.
Καλώς μας ήρθες.

Υ.Γ. Το λαμπάκι δε το βλέπεις που είναι αναμμένο; Για τρέχα γρήγορα να δεις τι θέλει; :)
 
Klimera sas!

Gia pes mas wildcat anima, petas idi? Sou aresi i douleia ... ?, pos sou fenontai oi sinaderfoi?

filika, Johan
 
Agaphte wildcat,

Na thymase oti oi synadelfoi me toupe, komplex, klp. synh8ws to metaferoun kai stous epibates pou einai kai oi megalyteroi krhtes. Otan thymase ton epibath kai thn asfaleia tou, tote den exeis na enoxlh8eis me tipota.

Oi strabofatsoi(es) synodoi twn OA kai allwn fainonte apo monoi tous.

Loipon :D
 
Johan V":3ie2vpmy said:
Klimera sas!

Gia pes mas wildcat anima, petas idi? Sou aresi i douleia ... ?, pos sou fenontai oi sinaderfoi?

filika, Johan


πετάω εδω καποιο καιρό.
η δουλειά μου αρεσει πολύ.
στο θεμα συναδερφων έχω δει και καλά και κακά.
κοριτσια της σειρας μου που νομίζουν οτι επειδη έχουν μπει στην ΟΑ έχουν καταφέρει να φτασουν στο φεγγαρι αλλά και ατομα που πραγματικά βοηθούν και είναι πολύ ευχαριστοι, πετυχαινουν αυτο που θέλουν με ωραιο τρόπο και αυτό από μόνο του προκαλεί σεβασμό.
εχω πεταξει βεβαια και με προισταμενη η οποια γενικότερα εχει το ονομα της "κακιας", για μενα η συγκεκριμενη είναι απλά τυπική και θέλει να κάνουμε σωστά τη δουλειά μας, δε συναντησα κανενα πρόβλημα και μπορω να πω οτι έμαθα και αρκετα πραγματα!
σε γενικές γραμμές εχω καταλάβει οτι πρέπει να "κόβω" το κάθε άτομο και να προσαρμόζομαι αναλόγως στις καταστασεις και τα δεδομενα.

satya":3ie2vpmy said:
Καλημερες!!
ειμαι newbie εδω και απλα ηθελα να καλωσορισω την φιλη wild_cat
σου ευχομαι καλη δυναμη και καλο κουραγιο!!!!!!!
Ειναι κατι που πραγματικα θα το χρειαστεις! :D
Φετος κλεινω 13 χρονια ιπταμενη και οι συμβουλες που μπορω να σου δωσω ειναι ...
1. οτι απορια και να εχεις , να ρωτας!
2. οτι παρατηρηση εχεις , να την λες (CRM, CRM, CRM!!!!!!)
3. μην πιστευεις σε ραδιο αρβυλες
4. το ιπταμενιλικι ειναι η δουλεια σου και οχι η ζωη σου
5. σεβασμος εκει που σε σεβονται !
6. να προσεχεις την μεση τα χερια και τον αυχενα σου(παρε πληροφοριες για τα μικρα κολπα που κανουν την ζωη μας πιο ευκολη στο αεροπλανο)
7. με το χαμογελο λυνονται και τα μεγαλυτερα προβληματα
8. ΤΟ ΣΩΣΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ μια μερα(ή και των αλλων)!!! το check-list ειναι η βιβλος του α/φους

και μην ξεχνας οτι αυτην τη δουλεια την κανεις , οχι για να σερβιρεις καφε αλλα γιατι εισαι νοσοκομα, ψυχολογος, διασωστης και ενα σωρο αλλα!

τα κομπλεξ ορισμενων παντα θα σε ενοχλουν αλλα μπορεις να τα συνδεσεις με Καιρο!!!! :D

ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΗ!!!!
συνοπτική και σαφεστατη.
σ ευχαριστώ :)
 
Top