Air Transat στην Αθήνα

Γιαννης

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
11/05/2005
Μηνύματα
9
Likes
0
Nα μαι και παλι!!
Σορρυ αν σας ζαλισω!!
8α εγκαινιαστει μια νεα πτηση για Toronto και Montreal με την Καναδικη Air Transat!! Απο Μαιο μεχρι Οκτωβριο με Α330
Μηπως αυτη η νεα εναρξη δρομολογιων απο μια εταιρεια που πρωτη φορα μας επισκεπτεται να σημαινει κατι για τις ΟΑ?
 
Toulaxiston 10 xronia einai ayti i ptisi (seasonal panta). Arxika me L1011 kai 757,ystera me 332,333 kai spaniotera 310 ;)
 
Παντως, μεχρι στιγμης εχω παει πεντε φορες στο ΑΙΑ, και δεν εχω δει αλλη πτηση για Καναδα εκτος της ΟΑ! Μακαρι να κανω λαθος γιατι θα επρεπε να υπαρχουν αρκετα δρομολογια για Καναδα και για ΗΠΑ!
 
Δημητρης Χατζηκυριακος":399r3fub said:
Παντως, μεχρι στιγμης εχω παει πεντε φορες στο ΑΙΑ, και δεν εχω δει αλλη πτηση για Καναδα εκτος της ΟΑ! Μακαρι να κανω λαθος γιατι θα επρεπε να υπαρχουν αρκετα δρομολογια για Καναδα και για ΗΠΑ!

seven4seven":399r3fub said:
Toulaxiston 10 xronia einai ayti i ptisi (seasonal panta). Arxika me L1011 kai 757,ystera me 332,333 kai spaniotera 310 ;)

Συγνώμη, έχω την εντύπωση οτι στα Ελληνικά συνεννοούμαστε...
 
ATH - YYZ

Γνωριζει κανεις ποτε αρχιζουν οι πτησεις της AirTransat απο Αθηνα για Τοροντο?? Ποσες πτησεις την Βδομαδα? Και ποσο κοστισει το Ticket? Συμφερει να κλεισω απο το ιντερνετ η απο πρακτορειο? Αν ναι, εχετε να μου προτεινετε ιστοσελιδες για οικονομικα tickets?
Ευχαριστω και καλο μηνα να χετε! Και παντα καλους ουρανους να συναντατε!!

Edited: Έγινε μεταφορά στο υπάρχον topic και στη σωστή κατηγορία.
 
Re: Air Canada στην Αθήνα

Παιδιά σορρυ για το off-topic αλλά δεν έβρισκα το topic της Air Transat με τίποτα..
Το καλοκαίρι του '10 εκτος απο Μόντρεαλ/Τορόντο θα έχει απευθείας πτήση και προς Βανκούβερ μέσω Ρώμης!!! :banana:

http://www.traveldailynews.gr/new.asp?n ... egory_id=1
 
Top