Elite Airlines

thndr_20":2zokr9t9 said:
Πολυ αφηρημενο, για το σημα μιλαω, μισοφεγγαρα κυκλοι..κλπ

Καλλιτεχνικη αναπαρασταση της υδρογειου ειναι.. ;)
 
makedonas":j2vnv4ve said:
thndr_20":j2vnv4ve said:
Πολυ αφηρημενο, για το σημα μιλαω, μισοφεγγαρα κυκλοι..κλπ

Καλλιτεχνικη αναπαρασταση της υδρογειου ειναι.. ;)

Εμένα αυτή η καλλιτεχνική αναπαράσταση της υδρογείου, περισσότερο εταιρεία κούριερ μου θύμισε παρά αεροπορική..
Συγγνώμη κιόλας...
 
"Address: Anapafseos 29 Koropi"

Συγνώμη για τις προκαταλήψεις μου, αλλά αεροπορική εταιρεία με έδρα την οδό Αναπαύσεως μου κάνει κάπως...
 
Παιδια καλημέρα,
Μήπως τελικά γνωρίζει κανείς αν πραγματικά θα πετάει η Elite μόνο LAX και Καναδά?
 
Jojo":3llmxktf said:
Παιδια καλημέρα,
Μήπως τελικά γνωρίζει κανείς αν πραγματικά θα πετάει η Elite μόνο LAX και Καναδά?

Όχι μόνο για LAX και Καναδά. Σύμφωνα με εγκυρότατες πληροφορίες μου θα πετάει FNJ και NKC. Aντε να δούμε και καμμιά σοβαρή πτήση από το υπερhub μας!!
 
Σίγουρα θα υπάρξει σαν εταιρεία ή θα απογοητευτούμε πάλι?
 
dourmos":3m6dod8n said:
"Address: Anapafseos 29 Koropi"

Συγνώμη για τις προκαταλήψεις μου, αλλά αεροπορική εταιρεία με έδρα την οδό Αναπαύσεως μου κάνει κάπως...

Είναι συνέχεια του SX-DIE κάποιων άλλων 747.. ;)
 
Το παράξενο είναι ότι χθές πήγε γνωστή μου για συνέτευξη και της είπανε ότι δε μπορούν να την προσλάβουν γιατί έχει παιδί και ότι το παιδί της παίρνει όλη την ενέργεια και αν την προσλάβουν δεν θα είναι σε θέση να αποδώσει στα υπερατλαντικά ταξίδια!!Και "μετρητές" ανθρώπινης ενέργειας!
 
Jojo":1sa9xkut said:
Το παράξενο είναι ότι χθές πήγε γνωστή μου για συνέτευξη και της είπανε ότι δε μπορούν να την προσλάβουν γιατί έχει παιδί και ότι το παιδί της παίρνει όλη την ενέργεια και αν την προσλάβουν δεν θα είναι σε θέση να αποδώσει στα υπερατλαντικά ταξίδια!!Και "μετρητές" ανθρώπινης ενέργειας!

ένα ακόμα παράξενο ήταν ότι την περασμένη Δευτέρα πήγε για συνέντευξη μία δική μου γνωστή, σχετικά μικρή σε ηλικία βεβαια (μόλις τελειώσε το λύκειο), και μετά λέει από δεκάλεπτο interview, της ανακοινώσαν ότι προσλαμβάνεται... Η 'αμεσότητα' του θέματος την τρόμαξε τόσο, που τελικά αρνήθηκε τη δουλειά....
 
Top