Τι γίνεται με τις προσφορές της Α3?!?!

Δεν ειναι τοσο ο ανταγωνισμος οσο ο αριθμος των πτησεων.Μυτιληνη Και Χανια ειναι απο τους ελαχιστους προορισμους στην Ελλαδα οι οποιοι εχουν καθημερινα πτησεις απο την ΟΑ και ο ο λογος ειναι οτι και κινηση υπαρχει και φυσικα ειναι εξω απο το απαραδεκτο καθεστως των αγονων γραμμων.
Ο ο λογος που η Α3 πουλαει ακριβα ειναι γιατι η λιγοστες πτησεις της στους 2 αυτους προορισμους(3 η Μυτιληνη και 2 τα Χανια με AR1) ειναι σχεδον παντα γεματες, οπως και οι καθημερινες των ΟΑ.
 
Καλά δεν είναι και τόσο τσάμπα...Αν θέλεις 8000 πόντους για ένα ταξίδι εσωτερικού,πρέπει να κάνεις αγορές ύψους 2000
 
Συμπληρώνοντας με τον imaginas, ήθελα να πώ ότι πρέπει να δείς και επιτόκια των καρτών(που σε αυτό το σάιτ δε τα βρήκα), και γενικότερα όλους τους όρους. Μη πληρώνεις με άλλο τρόπο τα Μπόνους εισιτήρια!
 
ίσως είμαι εκτός θέματος, αλλά για όσους χρησιμοποιούν τις πιστωτικές κάρτες σωστά το επιτόκιο είναι αδιάφορο.

Σχετικά τώρα με τη συγκεκριμένη κάρτα, είναι πολύ δύσκολο να μαζέψεις τόσους πόντους κάνοντας αγορές από τις συγκεκριμένες εταιρίες. Εγώ προσωπικά προτιμώ να παίρνω επιστροφή 5% που δίνει άλλη κάρτα, οπότε με αγορές 2000 ευρώ έχω 100 ευρώ που υπό προυποθέσεις είναι αρκετά για μία πτήση εσωτερικού με επιστροφή...
 
Νομιζω καλύψαμε πλήρως το off topic θεμα των πιστωτικών καρτών και των επιτοκίων στο topic των προσφορών της A3.

Ώρα να επιστρέψουμε στον τίτλο του θέματος.
 
Top