Aegean's Airbus Α320 Family

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Aegean Airbus Α320

Όντως 6circles! Το -DVJ έχει τη νέας σχεδίασης καμπίνα της Airbus, σε αντίθεση με τα άλλα τρία προϋπάρχοντα Α320 της Α3 ;)
 
Re: Aegean Airbus Α320

Δείχνει λίγο πιο ευρύχωρη στο DVJ ή μου φαίνεται;
 
Re: Aegean Airbus Α320

Εγώ γιατί δε διακρίνω καμία διαφορά?!!! :rolleyes:
 
Re: Aegean Airbus Α320

George":258b9y7n said:
Όντως 6circles! Το -DVJ έχει τη νέας σχεδίασης καμπίνα της Airbus, σε αντίθεση με τα άλλα τρία προϋπάρχοντα Α320 της Α3 ;)

Ευχαριστω για την γρηγορη επιβεβαιωση ! :)

Και ευχαριστω και τον aas59 για τις φωτο που παρεθεσε για συγκριση. Οφειλω να πω οτι η νεας σχεδιασης καμπινα ειναι πιο "αερατη", πιο ξεκουραστη στο ματι.
Ξερει καποιος στην Α3, αν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος προορισμος για το τεταρτο Α320;
 
Re: Aegean Airbus Α320

Επίσης και τα καθίσματα δεν είναι διαφορετικά; Αλλά βλέπω ότι και ο διάδρομός του είναι πιο μεγάλος.Αν λέω κάτι λάθος διορθώστε με!
 
Re: Aegean Airbus Α320

Υπάρχουν διαφορές μόνο στο "design" της καμπίνας, με την πιο βασική στα παράθυρα. Τα καθίσματα μου φαίνονται ίδια και λογικά και ο διάδρομος πρέπει να είναι επίσης ίδιος. Θα μας διαφωτίσουν οι ειδικοί μας επί του θέματος άλλωστε...
 
Re: Aegean Airbus Α320

Το κόκκινο χρώμα στα ντουλαπάκια και τις κουρτίνες.
 
Re: AEGEAN fleet

Το DVJ πως βαφτίστηκε αλήθεια?
 
Re: AEGEAN fleet

Χαρές πάντως η Aegean που παρέλαβε νέο αεροσκάφος..... ούτε με μια ανακοίνωση στο site δεν το είπανε! ΓΙα την ώρα, επίσης μυστικό κρατούν εκτός του 4ου Α320 και το ότι παρήγγηλαν επιπρόσθετα 6 ακόμα Α320. Στον στόλο τους μιλά ακόμα για παραγγελεία συνολικά 19 α/φων. Γενικά νομίζω η σελίδα της εταιρείας θέλει μια τακτικότερη ενημέρωση...
 
Top