Astra Airlines

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Να και η ¨πρώτη¨της στη Θεσσαλονίκη.

https://www.airliners.gr/gallery/display ... ?pid=14749

Συγγνώμη για την ποιότητα αλλά δεν πρόλαβα να ρυθμίσω τη μηχανή. Από τον καθρέφτη έιδα να έρχονται τα "στρουμφάκια" του ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ οπότε από το να διανυκτερεύσω στο τμήμα, πρότίμησα μια στα γρήγορα.
 
Μια χαρα ειναι το livery. Οταν παρει και το Ελληνικο νηολογιο, θα εχω ακομα εναν λογο να (ξανα)ανεβω Θεσσαλονικη! ;)
 
Επιτελους να και μια ελληνικη εταιρια με ομορφο livery...
Ευχομαι τα μεγαλα ταξιδιωτικα γραφεια της Θεσσαλονικης να προγραμματισουν τουριστικα πακετα το καλοκαιρι για τα νησια και να τη δουμε.
Άραγε γιατι δε μπαινει και σε εσωτερικα τακτικα δρομολογια; Τοσα κενα υπαρχουν στη Θεσσαλονικη...
 
Τελικα οι προσευχες μου εισακουστηκαν... :D :D :D (οχι κοκκινο "Α" )

;)
 
Ασχετο παιδες αλλα τα τσοκ στους τροχους ετσι μπαινουν ?
 
Επιτελους να και μια ελληνικη εταιρια με ομορφο livery...

Όχι μόνο το livery αλλά και το όνομα και το logo είναι ανέλπιστα ωραία με τόσα που έχουμε δει τον τελευταίο καιρό :D
Καλές πτήσεις!!!
 
Κατά την ταπεινή μου γνώμη,αυτό το σκούρο μπλέ μού θυμίζει λεωφορείο τής ΠΑ.Αν ήταν γαλάζιο,πιστεύω οτι θα ήταν πιό όμορφο.

Πάντως εύχομαι καλά ταξίδια και επιτυχία στην εταιρεία και ελπίζω οι Ελληνικοί Tour Ops νά την προτιμήσουν.Charter απ'τόν τόπο σου κι'άς είναι και Avrάκι :)

ΥΓ.Αν το πρόσεξε κανείς,το εν λόγω αεροπλάνο έχει και όνομα (Maja,φαίνεται μέ λευκούς χαρακτήρες κάτω από τά παράθυρα τού κόκπιτ)...
 
Σημερα που εκανα πιστα Swiss ειχα την τυχη να δω το αεροπλανο απο κοντα...Μου τραβηξε την προσοχη τοσο πολυ που ανυπομονουσα απελπιστικα να κλεισει το αεροπλανο για να μπορεσω να επεξεργαστω το avroliner. Απλα φανταστικο μακαρι να πανε ολα καλα...ειμαι σιγουρος οτι ολοι μας θα θελουμε να το βλεπουμε για πολυ αυτο το υπεροχο αεροπλανακι και γιατι οχι να πεταμε μαζι του...
 
Αstra μη με μαλωνετε! :D
Καλοστεριωτη!Μακαρι να επεκταθει και σε κανονικα τακτικα δρομολογια και οχι μονο σε τσαρτερ..
Λιγος ανταγωνισμος ποτε δεν εβλαψε...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top