Astra Airlines

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Τουλάχιστο δεν είναι κάποιο βαρετό livery. Ελπίζουμε να αντικατοπτρίζει και τη διάθεση των επενδυτών της εταιρείας, να μην είναι 'βαρετοί'...

Καλή επιτυχία.
 
Πολύ ωραίο το livery της Αστρα.Αλλά μια λεπτομέρεια: Εχει ιστοσελίδα η εταιρία των αστερίσκων? :oops:
 
Γενικα εχει καποιος πληροφοριες για το που εχει την εδρα της, τι παιζει με πληρωματα, απο ποτε θα αρχισει να πεταει???
 
Καλα ταξιδια να'χει , και φυσικα ΑΣΤΕΡΙ , ωστε να ακολουθησει τα βηματα της Αιγαιου (ειπα μια πετυχημενη !!!) και οχι αλλων κατα καιρων διατοντων που εχουν περασει απο τα Ελληνικα αεροδρομια.ΑΛΗΘΕΙΑ σας επιασε στον υπνο η δημιουργια της (μιλω για τους γνωστες μεσα στον χωρο) ? διοτι μου φανηκε πολυ ξαφνικο και γρηγορο το ολο θεμα :)
 
Στα ελληνικά νησιά απ' ότι φαίνεται θα πετάει ----567 (ΠΑ-ΣΑ-ΚΥ). Δρομολόγια: 04/07-31/08
Οι προορισμοί από SKG θα είναι: Χίος, Κύθηρα, Ζάκυνθος, Σάμος, Κως, Σαντορίνη, Ρόδος, Χανιά.
 
gioannis":147rgbpl said:
[...] σας επιασε στον υπνο η δημιουργια της (μιλω για τους γνωστες μεσα στον χωρο) ? διοτι μου φανηκε πολυ ξαφνικο και γρηγορο το ολο θεμα :)


Ναι οντως.. Για μερικους ητανε μπαμ και κατω (δλδ για ολους μας πιστευω, μιας και πολλοι εχουμε τα αυτια μας σε πολλα σημεια.. ;) )

:mrgreen:
 
πολύ ωραίο livery, αεροσκάφος και επιλογή βάσης (LGTS, γιατί είναι λίγο παρατημένη η συμπρωτεύουσα :D ) Καλές πτήσεις :!:
 
xristos":sk0s2tl8 said:
Στα ελληνικά νησιά απ' ότι φαίνεται θα πετάει ----567 (ΠΑ-ΣΑ-ΚΥ). Δρομολόγια: 04/07-31/08
Οι προορισμοί από SKG θα είναι: Χίος, Κύθηρα, Ζάκυνθος, Σάμος, Κως, Σαντορίνη, Ρόδος, Χανιά.

α)Δεχεται ο διαδρομος των Κυθηρων Αβρο?

β)τελικα ειναι 146-200 ή -300..γιατι οι ιθυνοντες της εταιριας την κυριακη σε εφημεριδα λεγανε 146-300..αυτο δεν ειναι που φτανει μεχρι 112 pax κι οχι το-200?

γ)σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω που εχω ξαναδει τετοιο χρωμα σε εταιρια..αλλα προς το παρον τιποτα//any help?
 
Καλοτάξιδο το αεροσκάφος και εύχομαι να πετύχει η εταιρία!Που θα πάει θα την δοκιμάσουμε!Βέβαια τα πλεονεκτήματα είναι το ότι έχει έδρα την γενέτειρά μας την Θεσσαλονίκη, αλλά βρε 747lover γιατί έχουμε τα χάλια μας εδώ πάνω και είμαστε και παρατημένοι;, μια χαρά είμαστε!Πάντως λίγο μουντό μου φαίνεται!
 
spotterakis":2oc3q2lt said:
α)Δεχεται ο διαδρομος των Κυθηρων Αβρο?

[off topic on]

Ναι ο διάδρομος δέχεται Avro όπως επίσης και 737-700 της Transavia κάθε Δευτέρα.
Έχει παρόμοιο μήκος με το διάδρομο της Χίου (και ελαφρώς μεγαλύτερο - περισσότερες πληροφορίες για μήκη διαδρόμων στο αντίστοιχο τμήμα του site!)

[off topic off]
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top