Astra Airlines

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
SPORTSTRAVEL":2nkz490o said:
Η αληθεια ειναι οτι η δημιουργια αυτης της εταιριας ειναι αποτελεσμα δουλειας ετων απο τον ιδιοκτητη της και απο τους συνοδιπορους του. Η πολη και ολη η Βορεια Ελλαδα θα αγκαλιασει αυτη τη προσπαθεια ετσι του χρονου τετοια μερα να υπαρχουν πυροσβεστικα οχηματα σε παραταξη και παλι....

μην εισαι τοσο σιγουρος για το πόσο θα..την αγκαλιασουν...εχουν ηδη δειξει την.."συναδελφική" τους αλληλεγγύη γνωστοι μεγάλοι Τ.Ο. από την πρωτη στιγμή..και αυτό το λεει ο ίδιος ο ανθρωπος της εταιριας που ιδρωσε να φτιαξει κατι σωστο σε αυτη τη ρημαδα την πόλη που τοσο εχει αναγκη..
:evil:
μακαρι στην πορεια καποιοι να καταλαβουν το λαθος τους και να βοηθησουν στην περαιτερω αναπτυξη και ανθιση του εγχειρηματος..
 
SPORTSTRAVEL":14bavz5d said:
ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΑΙΣΙΟΔΩΞΕΙ.

Καί πιό ορθογράφοι επίσης :)

Πάντως Ελληνική εταιρεία charter μέ έδρα στη Θεσσαλονίκη είναι σίγουρα καλή κίνηση,θά εξυπηρετήση την Βόρεια Ελλάδα (που έχει πολλούς τουριστικούς προορισμούς) πιό αποτελεσματικά απ'όσο άν ήταν στην Αθήνα κι'έπρεπε όλοι να ανεβοκατεβαίνουν εδώ.

Αρκεί βέβαια οι Τ.Ο. νά στηρίξουν την όλη προσπάθεια.

Ελπίζουμε οτι το πρώτο Avrάκι θά ακολουθήσουν και άλλα,καθώς και μεγαλύτερα αεροπλάνα στον "Αστρικό" στόλο.
 
παιδια ας πει καποιος,ποιος ειναι ο ιδιοκτητης της εταιριας?προφανως καποια μελη ξερουν..
 
Αγαπητέ manaras παρόλο που γνωρίζω ποιος βρίσκεται πίσω απο την εταιρεία , δεν θα ήθελα να αποκαλύψω την στιγμή που δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα απο τους ίδιους ή δεν υπάρχει άλλη πηγή.Δεν θέλω να είμαι αυτός που θα το αποκαλύψει.Το μόνο στοιχείο που μπορώ να σου δώσω είναι ότι έχει ασχοληθεί και στο παρελθόν με την αεροπορική βιομηχανία.
 
και εγω να προσθέσω με τη σοβαρή αεροπορικη βιομηχανία

και όχι κάτι φούσκες εταιρείες
 
Παιδιά καλημέρα..Μήπως είναι ο κος Μαρίνος Ιωαννίδης που είχε την Γκαλαξι στο παρελθόν??? Γιατί ο συγκεκριμένος κος ήταν κ είναι σοβαρός άνθρωπος ασχέτως πως πήγε η εν λόγω εταιρία του
 
alexis":2n7r6lvm said:
που είχε την Γκαλαξι στο παρελθόν
Από τον Γαλαξία στα Αστέρια! Πάντως στα ονόματα των δυο εταιριών υπάρχει μια εννοιολογική συγγένεια!! :D :D :D

Χωρίς να έχω ιδέα (την παραμικρή!) για το ποιός είναι ή μπορεί να είναι ιδιοκτήτης. Απλά για το όνομα το σχόλιο!

Εντούτοις το ότι κάποιος τολμά σε τόσο δύσκολη εποχή να ρισκάρει και να ανοίξει μια αεροπορική εταιρία νομίζω είναι θετικό... Ιδίως με έδρα την Θεσσαλονίκη. Καλή επιτυχία στο εγχείρημα και καλές πτήσεις.
 
Αγαπητέ alexis για να σου λύσω την απορία δεν πρόκειται για τον κύριο Ιωαννίδη.
 
Πιστευω οτι κανενας δεν ξερει ποιος ειναι ο ιδιοκτητης και οι πιθανοι μετοχοι σε αυτη την εταιρια. Αν τον ηξεραν θα μας τον ελεγαν.Τι στο καλο για μυστικη υπηρεσια μιλαμε; η για αεροπορικη εταιρια;
Όποιος τον ξερει να μας τον πει για να μην κανει ο καθενας εικασιες.
Θεωρω ανοητο αν υπαρχει καποιο μελος που να γνωριζει να μη μας λεει. Και μυστικο να το εχετε ετσι κι αλλιως τον η τους ξερει η εφορια ...
 
Γιατι δεν ρωτατε λοιπον την εφορια και συνεχιζετε να μας τα κανετε νταουλια με ανουσια ποστ???


:wall: :wall: :wall: :wall:

σορι για το οφ τοπικ
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top