Λάθος posts ...

Re: Athens airways

Πλάκα έχουμε τελικά! Τι θέλετε το βιογραφικό μου; Ευχαρίστως να σας το δώσω. Ιδίως εσύ jetflight έπρεπε να γνωρίζεις τα πράγματα κάπως καλύτερα γιατί περί του θέματος σου έχω απάντηση με eMail. Τελικά η απόφασή μου τότε να μειώσω την αποβολή σου μάλλον λάθος ήταν, γιατί τελικά τίποτα δεν έχεις καταλάβει. Εγώ φταίω που πίστεψα αυτά που μου είχες γράψει. :wall:

@chania27
Δεν με νοιάζει τι σου έχουν στείλει με ΠΜ! Όποιος και να το έστειλε, θα έχεις τους λόγους του. Εγώ το έγραψα παραπάνω. Οπότε δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Όποιος πιστεύει ότι έχω κάποια σχέση με κάποια ελληνική εταιρία την οποία εγώ ή κάποιος άλλος συντονιστής "αβαντάρουν" είναι άξιος της μοίρας του.
jetflight":pdeef1oy said:
Ακουστε να δειτε κυριοι κι εγω εφαγα τιμωρια πανω σε αυτο το θεμα
Όντως δεν έχεις καταλάβει απολύτως τίποτε!!! Τι μαλάκας είμαι τελικά ...

Υ.Γ. Τα τελευταία ποστ θα τα μεταφέρω σε λίγες μέρες σε ξεχωριστώ θέμα γιατί απλά είναι off topic.
 
Re: Athens airways

απο το airfleet, 7-12-08 emb145 s/n 107 sx-cma athens airways
 
Re: Athens airways

...θελω να ξαναρωτησω...
Γνωριζει κανεις αν και ποτε θα ξαναπροσλαβει χειριστες; Επισης γνωριζουμε ορους εργασιας, συνθηκες, χρηματα κτλ;; Θα να πολυ ενδιαφερον να ακουσουμε απο ατομα που ειναι ηδη μεσα στην εταιρια.
 
Re: Athens airways

Kανε αυτο που ειπες και σε μενα παρτους τηλεφωνο!!!
 
Re: Athens airways

Ενταξει ρε παιδια απλα μια διαμαρτυρια εκανα για την αδικη κατα τη δικη μου αποψη αποβολη.
Μια ακομα παρατηρηση θα σταμτησουν καποιοι να ρωτανε συνεχεια για εργασιακες συνθηκες κλπ;
Ακομα ουτε το σαιτ δεν αλλαξαν μη βιαζεστε τοσο.
Δεν ειπα ποτε οτι ο Ακης η οποιοσδηποτε αλλος τα παιρνει κλπ .Αλλοι τα λενε και δυστυχως ειτε κανουν πλακα ειτε οχι κρυβονται πισω τα ΠΜ. Ψαξτε τους βρειτε τους και να τα πειτε σε αυτους.
 
Re: Athens airways

Sorry ρε παιδιά για το off topic,
αλλά ρε jetflight τελικά postάρεις για να αυξάνονται τα αεροπλανάκια στο προφίλ σου;;; Έχεις βάλει στοίχημα με κανέναν;;;
Γιατί αυτή την εντύπωση έχω αρχίσει να δημιουργώ... Έλεος κυριακάτικα (και όχι μόνο)...
 
Re: Athens airways

Μηπως εσυ το κανεις αυτο; Λεω μηπως.
Δε βλεπεις οτι εχω 1000 δημοσιευσεις; Διαβασε της καλα και μη μιλας γεμιζονατς εσυ τα λιγοστα σου αεροπλανακια.
Συγγνωμη δεν θα ξαναστειλω εκτος,αλλα μου φαινεται οτι η ανυπαρξια νεων σε αυτη την εταιρια μας κανει να ασχολουμαστε με διαφορα πραγματα.
Αν σβηστουν τα εκτος θεματος οι συνολικες δημοσιευσεις δεν θα ξεπερνουν τις 10.
Ας ξεκινησει επιτελους να πεταει μηπως και γραψουμε κατι ενδιαφερον εδω μεσα.
 
Re: Athens airways

Είσαι ΘΕΟΣ :thx: :thx: :thx:
Με αυτή τη στοιχομυθία ας φάμε και trash area :D Χαλάλι :D
Δεν γράφω περισσότερα γιατί δεν μπορώ από τα γέλια :D
Σε ευχαριστώ πάντως


Υ.Γ. Μην υποτιμάς τον εαυτό σου :cry: Έχεις 1106 posts και όχι μόνο 1000 :D
 
Re: Athens airways

Αφου γελας χωρις αστειο μαλλον εχεις προβλημα αγαπητε μου .
Να δεις ποιον μου θυμιζεις...Καποιον που δεν αποβαλλεται με τιποτα απο αυτο το φορουμ.
Ακη βαλε τα ολα στην Τrasharea να τελειωνουμε.
Επειδη πραγματικα δε θελω να ποσταρω στο καθενα εδω μεσα παρακαλω να ασχοληθουμε με το θεμα μας που ειναι η Athens Airways.
Προσωπικα ζηταω συγγνωμη που ξεφυγε η συζητηση,οποιος θελει να με αποβαλλει παλι ας κατσει να διαβασει τι στο καλο εχω γραψει σε 1000 και ποστς και μετα ας πει οτι θελει.
 
Re: Athens airways

Εγω θα ελεγα επισης να σε βαλει εσενα και καποιους αλλους σε ενα μονιμο ban γιατι χαλατε το site.
 
Top