Το airliners.gr επέστρεψε με ... νέο περιεχόμενο!

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Έτσι είναι jerry μου. Το design είναι responsive και παρουσιάζει το περιεχόμενο του φόρουμ διαφορετικά, ανάλογα με την συσκευή που έχει ο χρήστης.
 
Αν και το απενεργοποιησα το ad block plus πάλι βλέπω το θαυμαστικό αυτό.
 
Λογικά έπρεπε να σου βγάζει τις διαφημίσεις... :cry:
 
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για τις προσπάθειες αναβάθμισης του site :great:

'Οσον αφορά το adblock,όταν το απενεργοποίησα,χρειάστηκαν 1-2 refresh για να βλέπω τις διαφημίσεις και όχι το θαυμαστικό.(με chrome)

Το δικό μου πρόβλημα αφορά το κινητό,που δέν υπάρχει κάποιο μικρό εικονίδιο να πατήσω για μετάβαση στο τελευταίο μήνυμα κάθε θέματος :? Υπάρχει κάποια λύση; Eπισυνάπτω και το σχετικό screenshot
 

Attachments

  • Screenshot_2015-03-02-00-19-53.png
    Screenshot_2015-03-02-00-19-53.png
    185,5 KB · Προβολές: 2.210
Dreamliner-X":2ygs0jym said:
Το δικό μου πρόβλημα αφορά το κινητό,που δέν υπάρχει κάποιο μικρό εικονίδιο να πατήσω για μετάβαση στο τελευταίο μήνυμα κάθε θέματος :? Υπάρχει κάποια λύση; Eπισυνάπτω και το σχετικό screensho
Θα ασχοληθώ με το σχετικό πρόβλημα ώστε να βρω κάποια λύση. Δώσε μου λίγες μέρες, θα επανέλθω.
 
Μπράβο για το νέο look του forum. Πολύ όμορφο
 
Dreamliner-X":2nfaw7o6 said:
Το δικό μου πρόβλημα αφορά το κινητό,που δέν υπάρχει κάποιο μικρό εικονίδιο να πατήσω για μετάβαση στο τελευταίο μήνυμα κάθε θέματος :? Υπάρχει κάποια λύση; Eπισυνάπτω και το σχετικό screensho
Οι μέρες έγιναν ώρες και πλέον μπορείς με κλικ στο εικονίδιο του θέματος (αριστερά!) να πας στην τελευταία δημοσίευση. Ισχύει για τα κουμπιά ενεργά θέματα, νέες δημοσιεύσεις και γενικά τα κουμπιά που υπάρχουν πάνω-πάνω μέσα στην φωτογραφία ;)
 

Attachments

  • goto_last_post.png
    goto_last_post.png
    46,9 KB · Προβολές: 2.210
Καλησπερα Ακη,

Μπορούμε να κάνουμε κατι για πιο έντονο εικονίδιο όταν υπάρχουν αδιάβαστα μηνύματα σε μια κατηγορία/ενα τοπικ; Τωρα ειναι σχεδόν αδύνατο να τα ξεχωρίσει κανεις αμα δε δώσει τη μύτη του στο μόνιτορ :D
 
Πολύ ωραίο το καινούργιο clean look! Έχω απενεργοποιήσει και εγώ το adblock (σε firefox) αλλά κάποιες φορές και εμένα βγάζει το μήνυμα με το :!: χωρίς κάτι άλλο, αλλά έχω δει να βγάζει και τα δύο μαζί, όπως παρακάτω:
 

Attachments

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    24,5 KB · Προβολές: 2.210
seven4seven":1yi7wtnz said:
Μπορούμε να κάνουμε κατι για πιο έντονο εικονίδιο όταν υπάρχουν αδιάβαστα μηνύματα σε μια κατηγορία/ενα τοπικ; Τωρα ειναι σχεδόν αδύνατο να τα ξεχωρίσει κανεις αμα δε δώσει τη μύτη του στο μόνιτορ :D
Σίγουρα κάτι θα κάνω, μιας κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Απλά ψάχνω να βρω κατάλληλα εικονίδια ή κάτι άλλο που να ταιριάζει με την θεματολογία του φόρουμ. Θα επανέλθω.
Edit: Τώρα πρέπει να είναι καλύτερα :?:
jj_lgkr":1yi7wtnz said:
Πολύ ωραίο το καινούργιο clean look! Έχω απενεργοποιήσει και εγώ το adblock (σε firefox) αλλά κάποιες φορές και εμένα βγάζει το μήνυμα με το :!: χωρίς κάτι άλλο, αλλά έχω δει να βγάζει και τα δύο μαζί, όπως παρακάτω
Χμ ... δείχνει πολύ άσχημα. Θα το κοιτάξω κι αυτό. Σε ευχαριστώ για την επισήμανση. :great:
 
Top