Οι εταιρείες επίγειας εξυπηρέτησης προχωρούν σε προσλήψεις κατά τούς μήνες Μάρτιο-Απρίλιο.Οπότε καλό είναι να στείλεις ή να αφήσεις απο κοντά το βιογραφικό σου γύρω στόν Φεβρουάριο.Σχετικά με το θέμα των σπουδών δεν είναι υποχρεωτικές για να εργαστείς σε αεροδρόμιο καθώς κάθε εταιρεία εκπαιδεύει...
Κ εγώ προσπάθησα να το στείλω απλά στην φόρμα που συμπληρώνεις τα στοιχεία σου και σε ζητάει πριν την υποβολή να γράψεις τον κωδικό ,ενώ γράφω τον κωδικό σωστά δεν μπορώ να συνεχίσω.