Αεροπορικές Εκδηλώσεις

Re: Διεθνής Αεροπορική Έκθεση

Thanasis_U2":2obetxd5 said:
πτήσεις εθισμού, υπήρχαν άλλα έναντι 20 ευρώ :rant:

Για τη ιστορια.. το σαββατο εγιναν πτησεις εθισμου απο την global απο τισ 11 μεχρι τισ 4 το απογευμα με μικρα διάλειμματα, χωρις την καταβολη χρηματων εντελως free. σκοπος της πτησης εθισμου ειναι να το χαρεις, και απο επιχηρηματικης πλευρας να κανεις διαφημηση για την επιχειρηση σου. καποιοι το μετατρεψαν σε παζαρι σε καταλαβαινω απολυτα φιλε μου thanasi. :) :)
 
Διημερο επιστημονικο συνεδριο της ΕΑΕ

Η Ελληνικη Αεροπορικη Ενωση οργανωνει στις 20 και 21 Απριλιου 2010 συνεδριο με θεμα: "Οι αερομεταφορες του σημερα και του αυριο"

Στοιχεια επικοινωνιας, κοστους, τοπου διεξαγωγης, αλλα και αλλα χρησιμα στοιχεια θα βρειτε εδω. Η συμμετοχη απευθυνεται σε ολους τους ενδιαφερομενους.
 
Re: Διεθνής Αεροπορική Έκθεση

Παιδία ξερετε πότε θα γινει αεροπορική έκθεση για φέτος??? :thx:
 
Re: Διεθνής Αεροπορική Έκθεση

Απ' ότι φαίνεται θα γίνει μέσα Ιουνίου στο Τατόι, με τα δεδομένα της προπέρσινης πετυχημένης Icarus AeroExpo Athens και με (τουλάχιστον) δύο πολύ μεγάλους χορηγούς. Λεπτομέρειες προσεχώς.
 
Re: Διεθνής Αεροπορική Έκθεση

Φανταζομαι θα περιμενουμε ολοι νεοτερα...ευχαριστω πολυ :)
 
Αν μπορει (και σιγουρα μπορει να μπει εδω περα), μιας και προκειται για ανοιχτες εκδηλωσεις ως προς την προσελευση του κοινου (περαν τουτου καποιος μπορει να θελει να παρει μερος :mrgreen: )

Εδω λοιπον ολες μαζι οι μεχρι τωρα καθορισμενες ημερομηνιες διεξαγωγης αγωνων υπο την αιγιδα του ΕΛΑΟ, για το 2010.
(ισχυει το: παρα το ακεραιο της πηγης, λαθη και αλλαγες πιθανες)
 
Μακεδονα, ευχαριστω παρα πολυ...εισαι σουπερ :)
 
makedonas":2d4ugru7 said:
Εδω λοιπον ολες μαζι οι μεχρι τωρα καθορισμενες ημερομηνιες διεξαγωγης αγωνων υπο την αιγιδα του ΕΛΑΟ, για το 2010.

Γιατί δεν μας δίνεις κατευθείαν το site του ΕΛΑΟ που έχει τις ίδιες ακριβώς πληροφορίες;
http://www.elao.gr/web/calendara.htm
 
makedonas":36rxg76d said:

Γιατι εκει πρεπει να ψαξεις μεσα τους μηνες και εδω τα εχεις συνοπτικα και ΟΛΑ ΜΑΖΙ (το γραφω αλλωστε και πιο πανω)...




ΥΓ: Κοιταω το ρολοϊ (-1 ωρα απο αυτη που αναγραφεται εδω).. Καλημερα Χρηστο! :doubt:
 
Μπορεί να είμαι και προκατειλλημένος, αλλά προτιμώ το blog οποιουδήποτε συμφορουμίτη, από το site κάποιου οργανισμού. Ίσως ο makedonas και ο κάθε makedonas να μην είναι "τόσο επίσημη πηγή" πληροφόρησης όσο τα original sites, αλλά κάνει μια σπουδαία και ογκώδη δουλειά (υποκειμενική άποψη, αλλά έτσι την βλέπω) και καλά κάνει κατά την γνώμη μου και την διαφημίζει σε μας. Οποιοςδήποτε εδω μέσα έφτιαχνε κάτι με αεροπορικό θέμα, σε ποιόν θα το έλεγε; Κυρίως σε μας.... Ούτε trolling κάνει, ούτε spamming, ούτε κάτι επιλήψιμο. Και πάλι, είναι υποκειμενική μου γνώμη και δεν έχω καμιά εμπειρία σε forum/site management, αλλά, απλά, ήθελα να το πω.
 
Top