Εκτέλεση εργασιών από το απόγευμα της 29/12/2010

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Akis

Administrator
Staff member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
5.138
Likes
392
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDLW
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

Θέλουμε να σας ανακοινώσουμε, ότι το φόρουμ μας λόγω εργασιών θα παραμείνει κλειστό για το διάστημα

29/12 18:00 έως το βράδυ της 31/12/2010

Η συντονιστική ομάδα τους airliners.gr ευχαριστεί για την κατανόηση.
 
Οι εργασίες τελείωσαν στο μεγαλύτερό τους μέρος. Μένουν μερικά θέματα παλιά να μεταφερθούν στις σωστές κατηγορίες, ώστε μα τελειώσουμε με όλα.

Εκ μέρους της συντονιστικής ομάδας εύχομαι σε όλους ένα ευτυχισμένο νέο έτος 2011 με υγεία και... πολλα όμορφα ταξίδια ;)
 
Άκη μιας και πιάσατε τις εγασίες αν μπορείτε δείτε λίγο και το θεματάκι με το θέμα του login. Δηλαδή στο οτι σε κάποιους, συμπεριλαμβανομένου κι εμένα, ζητάει ξανά σύνδεση σε κάθε επίσκεψη. Ξέρω οτι παλαιότερα δήλωσες οτι δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι'αυτό αλλά το αναφέρω μήπως τώρα που είναι ευκαιρία μπορέσετε να κάνετε κάτι.
Καλή Χρονιά σε όλους :great:
 
sotisdiv, χωρίς να είμαι σίγουρος αυτό νομίζω πως συμβαίνει όταν συσσωρρεύονται πολλά cookies στον browser σου.
Σβήνοντάς τα ίσως λυθεί το πρόβλημά σου.

Καλή χρονιά!
 
Έχω δοκιμάσει τα πάντα σε πολλούς υπολογιστές και με διάφορους browsers. Ακόμη και στον browser του κινητού μου. :(
Μάλλον είμαι η εξαίρεση.
 
Χρόνια Πολλά σε όλους. sotisdiv έκανα κάποιες αλλαγές στις ρυθμίσεις, οπότε κάνε μια δοκιμή αν τώρα λειτουργεί σωστά.
 
Άκη δυστηχώς το κάνει ξανά. :(
Δεν πειράζει άφησε το, μην ασχολείσαι, ούτως ή αλλος έχω συνηθίσει τόσο καιρό :cool:
 
χμμμμ....
Βασικα δεν πρεπει να εισαι η εξαιρεση σοτη, μια και το κανει και σε εμενα ολη την ωρα.....
Και μαλιστα σε δυο διαφορετικους υπολογιστες!!
Αρα θα συμβαινει σε πολλους...
Και εγω το εχω συνηθισει, αλλα πρεπει να γινει κατι ομολογουμενως......
 
Και εμένα γίνετε αλλά δεν έχω πρόβλημα 4 μήνες τώρα είναι οκ.
 
Top