Ελεγκτής Εναέριας Κυκλοφορίας (ΕΕΚ)

Το 2008 στο δημοκριτο παλι, ειχαν χωριστει σε γκρουπ αλφαβητικα και εξεταζονταν κατα τη διαρκεια της μερας, ξεκινωντας απο το πρωι μεχρι το βραδυ
 
παιζει καπου να βρουμε τα θεματα του 08 ??
αν ξερει κανεις κατι, καποιο λινκ, ενημερωστε μας.
Θενξ
 
jim88":23yqmm8a said:
Το Β στάδιο είναι πολύ απρόβλεπτο γενικά,επομένως πολλά μπορούν να ανατραπούν.Εχει ,επίσης, συντελεστή βαρύτητας 2 ενώ το Α στάδιο έχει 1. ;)
Υπάρχει χρόνος για προετοιμασία και όποιος το θέλει πολύ θα τα πάει καλά.Επειδή έχω υλικό για το Β στάδιο όποιος επιθυμεί δωρεάν ενδεικτικό υλικό ας στείλει pm :)

jim88 εχω επικοινωνήσει και με μαιλ και με pm τσεκαρε τα μηνύματα σου αν έχεις ακόμα διαθέσιμες τις σημειώσεις.
Σε ευχαριστώ
 
Προφανως ο τυπος κοροιδευει...του εχουμε στειλει αρκετοι μηνυμα και δεν εχει απαντησει σε κανενα
 
Εχω λάβει χωρίς υπερβολή δεκάδες μηνυματα και έχω απαντήσει στα περισσότερα.Το ότι προτίθεμαι να βοηθήσω αφιλοκερδώς κάποιοι το θεώρησαν κοροϊδία όπως βλέπω.
Κάποιοι χωρίς την παραμικρή παρουσία στο φόρουμ έκαναν εγγραφή αυθημερόν γιατί μυρίστηκαν τσάμπα σημειώσεις...Αν νομίζουν ότι μ 'αυτό τον τρόπο έχουν ελπίδες στο διαγωνισμό τους εύχομαι καλή τύχη...
Από κει και πέρα στο φόρουμ δεν μπαίνω καθημερινά ούτε και είμαι υποχρεωμένος να απαντάω στην ερώτηση του καθενός δεδομένου ότι και γω είμαι διαγωνιζόμενος και ξέρω ο,τι ξέρουν και οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι.
Εχετε υπόψη μερικοί ότι αναφέρθηκα σε ενδεικτικό υλικό.Αυτό σημαίνει ότι σε καμία περίπτωση δεν καλύπτει τη συνολική ύλη του διαγωνισμού,εν ολίγοις θα χρειαστείτε πολύ περισσότερο υλικό για το Β'στάδιο από αυτό που μπορώ εγώ να διαθέσω.
Τέλος,όποιος θέλει έστω αυτό το ενδεικτικό υλικό θα στέλνει το Mail του και όταν θα μπορώ να απαντήσω θα το κάνω.
Εύχομαι καλή επιτυχία σε αυτούς που το γουστάρουν πραγματικά και όχι σε αυτούς που είδαν μια θεσούλα στο δημόσιο.Σας διαβεβαιώ δεν είναι καθόλου ''θεσούλα''στο δημόσιο...
 
Που ξέρεις εσύ ότι αυτοί που έκαναν εγγραφή αυθημερόν δεν παρακολουθούν το φόρουμ εδώ και καιρό απλά δεν είχαν κάνει εγγραφή? και που ξέρεις πόσο έχουν διαβάσει και προσπαθήσει γι αυτό το διαγωνισμό και αν γουστάρουν ή όχι το αντικείμενο? Μπορεί να θέλουν να δουν αν υπάρχει κάτι διαφορετικό από ότι έχουν δει μέχρι τώρα στο ενδεικτικό υλικό που ανέφερες. Δικαίωμά σου είναι να στείλεις το υλικό σε όποιον θες, αλλά δεν μπορείς να κρίνεις ανθρώπους που δεν ξέρεις καν και να κρίνεις την προσπάθειά τους από τα πόσα μηνύματα έγγραψαν στο φόρουμ.
 
jim88":g99mk7h4 said:
Εχω λάβει χωρίς υπερβολή δεκάδες μηνυματα και έχω απαντήσει στα περισσότερα.Το ότι προτίθεμαι να βοηθήσω αφιλοκερδώς κάποιοι το θεώρησαν κοροϊδία όπως βλέπω.
Κάποιοι χωρίς την παραμικρή παρουσία στο φόρουμ έκαναν εγγραφή αυθημερόν γιατί μυρίστηκαν τσάμπα σημειώσεις...Αν νομίζουν ότι μ 'αυτό τον τρόπο έχουν ελπίδες στο διαγωνισμό τους εύχομαι καλή τύχη...
Από κει και πέρα στο φόρουμ δεν μπαίνω καθημερινά ούτε και είμαι υποχρεωμένος να απαντάω στην ερώτηση του καθενός δεδομένου ότι και γω είμαι διαγωνιζόμενος και ξέρω ο,τι ξέρουν και οι υπόλοιποι διαγωνιζόμενοι.
Εχετε υπόψη μερικοί ότι αναφέρθηκα σε ενδεικτικό υλικό.Αυτό σημαίνει ότι σε καμία περίπτωση δεν καλύπτει τη συνολική ύλη του διαγωνισμού,εν ολίγοις θα χρειαστείτε πολύ περισσότερο υλικό για το Β'στάδιο από αυτό που μπορώ εγώ να διαθέσω.
Τέλος,όποιος θέλει έστω αυτό το ενδεικτικό υλικό θα στέλνει το Mail του και όταν θα μπορώ να απαντήσω θα το κάνω.
Εύχομαι καλή επιτυχία σε αυτούς που το γουστάρουν πραγματικά και όχι σε αυτούς που είδαν μια θεσούλα στο δημόσιο.Σας διαβεβαιώ δεν είναι καθόλου ''θεσούλα''στο δημόσιο...

ποπο κακεντρέχεια θεε μου...ο Βουδας θα μεριμνησει για τη συμπεριφορα σου τζιμ88...αν καποιος πηρε απαντηση παρακαλω πολυ ας μου στείλει κ εμένα...ευχαριστω κ καλη τυχη σε όλους...ακόμα κ σε αυτούς που κυνηγάνε το δημοσιοϋπαλληλίκι...
 
Jim88 τι περιλαμβάνει το υλικό που διαθέτεις; εσείς που λαβατε απάντηση πείτε και σε εμάς που δε λαβαμε :D
 
Λοιπόν, θα σου πω εγώ που έλαβα το περίφημο "δωρεάν ενδεικτικό υλικό" μετά από 2 εβδομάδες. Αφορά όλες και όλες 4 φωτογραφίες με 6-7 ασκήσεις τύπου "βρες το σχήμα ή λέξη που δεν ταιριάζει" ή σου δίνει μία ακολουθία αριθμών και σου ζητάει να βρεις ποιος αριθμός πρέπει να είναι ο επόμενος στη σειρά. Γενικά άνευ σημασίας και νομίζω πολύ ασχοληθήκαμε με αυτό το υλικό. Παιδιά, στηριχτείτε στις δυνάμεις και ό,τι μπορεί να βρει ο καθένας μόνος του. Όπως και να έχει, όποιος θέλει να τα δει, μπορεί να μου στείλει pm με το mail του και θα του τα στείλω εγώ. Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Αχααα βοηθητικό το υλικό δηλαδή... :mrgreen:
 
Top