Προσληψεις ιπταμενων συνοδων

  • Thread starter mima
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
angel186":37paj97s said:
Έκανα αίτηση στην easyJet 28 Δεκ, χθες το απόγευμα ήρθε το email για να κάνω το online τεστ, και σήμερα το μεσημέρι ήρθε το email που με καλούν για συνέντευξη στο τέλος του μήνα!!!!!! Απίστευτο!!! Δεν έχω καμία προϋπηρεσία στον χώρο!


συγχαρητηρια!
ειδες ομως οτι ειναι για εποχιακους ετσι?
 
Βέβαια, είναι για εποχικούς. Αυτή τη στιγμή όμως δεν με ενδιαφέρει για κάτι μόνιμο, πρώτον γιατί δεν έχω ξανακάνει αυτή τη δουλειά ποτέ πριν και δεύτερον γιατί μεταναστεύω στην Αγγλία, οπότε με ενδιαφέρει με το που θα πάω να εργάζομαι, απο εκεί και πέρα θα δούμε! Ας πάνε όλα καλά και βλέπουμε!
 
Πότε θα γίνουν τελικά προσλήψεις?

Καλησπέρα σας !!! Λέγονται και ακούγονται πολλά .. τελικά η Olympic air και η Aegean θα κάνουν προσλήψεις τον Φλεβαρη ?
Ακουσα επισης πως αυτο θα συμβει γιατι κανουν απολησεις και θελουν κατα καποιο τροπο να κανουν μια ανανεωση στο προσωπικο .
Δεν εχω καμια εμπειρια στον χωρο ομως θα ηθελα να ξεκινησω απο Ελληνικη εταιρεια και μετα απο καποια χρονια να φυγω εξωτερικο .
Περιμενω απαντησεις σας!! Καλη Δυναμη παιδες!!!!
 
Re: Πότε θα γίνουν τελικά προσλήψεις?

Καλησπέρα ! Αν γίνουν θα το μάθεισ σίγουρα απο εδώ ! προς το παρόν λίγο χλωμό για ΟΑ , το πιο πιθανό είναι η Αιγαίου να πάρει άτομα . Να μπαίνεις στις σελίδες τους που και που να ελέγχεις εκεί ανέβαζουν τις αγγελίες τους .
 
Re: Πότε θα γίνουν τελικά προσλήψεις?

Σε ευχαριστω πολυ...εαν ακουσετε και εσεις κατι ενημερωστε :)
 
Για όσους-όσες θα ενδιαφέρονταν να δουλέψουν στο εξωτερικό, αναζητά προσωπικό η Ιρλανδική Aer Lingus.
Δεν γνωρίζω λεπτομέρεις για το πόσους χρειάζονται,ποια είναι η διαδικασία πρόσληψης, μισθό κτλ, αλλά αν μάθω θα τις ποστάρω εδώ.
Είναι ο ''εθνικός'' αερομεταφορέας της Ιρλανδίας, με πτήσεις σε όλη την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική.
Η αίτηση είναι ένα απλό CV upload μαζί με μία ειδική φόρμα που πρέπει να συμπληρώσετε. Είναι βέβαιο ότι θα πρέπει να πάει κανείς στη Ιρλανδία εαν επιλεγεί να περάσει από assessment.
Λεπτομέρεις εδώ:http://www.aerlingus.com/aboutus/careersvacancies/cabincrew-dublinbase/
 
Καλησπέρα! Μπορεί κανείς να δώσει το link για τις θέσεις στην easyjet; Δε μπορώ να βρω κάτι στο site..
 
Πως έγινε , εγώ που δεν ενδιαφέρομαι να το βρω σε 1 λεπτό, δεν μπορώ να καταλάβω... :mrgreen:
http://www.easyjetcareers.com/

Κερί στον Άη-Γούγλη χρειάζεται...
 
Όλοι χαζοί είμαστε don't worry.
Συνήθως οι ελληνικές εταιρείες παίρνουν μόνο ''κορίτσια''. Δεν ξέρω από πότε έχουν να πάρουν άντρες, φαντάζομαι πολύ καιρό, αλλά και γενικά δεν κάνουν πολλές προσλήψεις. Κάποιες charter παίρνουν και άντρες ή τουλάχιστον, δεν διευκρινίζουν αν τους άντρες τους απορρίπτουν.
Διάβασε παλιά threads στη θεματική ενότητα να πάρεις μια γενική ιδέα, αλλά ψάξε πολύ το θέμα.
Εξωτερικό και ιδιαίτερα Ευρώπη-Αμερική οι άντρες έχουν τις ίδιες πιθανότητες με τις γυναίκες.
Επίσης προσπάθησε να μη γράφεις κεφαλαία, δεν το κάνει κανείς άλλος, μην το κάνεις ούτε εσύ! :great:
 
H Aegean ζητάει Ιπτάμενες Συνοδούς με έδρα Ρόδο και Κέρκυρα.Καταληκτική ημερομηνία, η 29η Φεβρουαρίου. Όσοι πιστοί ή μάλλον...όσες πιστές προσέλθετε. Ο σύνδεσμος:
http://el.aegeanair.com/i-etaireia/thes ... as/?jid=15
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top