Προσλήψεις στην Ellinair

veronica88

Νέο μέλος (Tourist)
Αφού είχες παει στις 8..μπορεί να σε ειδοποιήσουν τη Δευτέρα. Στενοχωρηθηκα πάντως γτ νόμιζα οτι ηταν σαν τη διαδικασία της Αegean, οπου σε έπαιρναν αμέσως μετα τη συνέντευξη. Εδώ εχεις και δεύτερο μέρος...οποτε η χαρά μου δεν κράτησε πολύ!

Sofiaorf

Νέο μέλος (Tourist)
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
Hera
Ναι το ξέρω και πως να είναι η δεύτερη συνέντευξη καλά κάτσε να δούμε αν θα με πάρουν εμένα

veronica88

Νέο μέλος (Tourist)
Ηταν λιγες κοπέλες τη συγκεκριμένη μέρα οπότε λίγο οι ελπίδες μου μεγαλώνουν. Οπως και πιστεύω οτι θα καλούν και την αλλη εβδομαδα οπότε έχε υπομονή. Καλη επιτυχία σ εύχομαι!

Sofiaorf

Νέο μέλος (Tourist)
Hera
Και την μέρα που ήμουν εγώ είχε λίγες κοπέλες! Καλή επιτυχία και σε σένα στην συνέχεια εύχομαι να πως πολύ καλά και στα επόμενα στάδια!!!

veronica88

Νέο μέλος (Tourist)
Τοτε εχεις παρα πολλές πιθανότητες να σε καλέσουν!!στείλε μ inbox!περιμένω νέα σ!να πάνε όλα καλά εύχομαι!

Sofiaorf

Νέο μέλος (Tourist)
Hera
Δεν μπορώ να σ στείλω ινμποξ δεν ξέρω γιατι στείλε μου εσυ!

Sofiaorf

Νέο μέλος (Tourist)
Hera
Ειδοποίησαν κάποια άλλη για Ηράκλειο;

veronica88

Νέο μέλος (Tourist)
Επειδή βλέπω απορίες σχετικά με την δεύτερη συνέντευξη.. Μια φιλη μου πήγε σήμερα..οπου την κάλεσαν για δεύτερη φορά και απλως της πήραν μετρα για τη στολή και της ζήτησαν χαρτιά.. Να σημειωθει οτι η φίλη μου και οι υπόλοιπες στο γκρουπ αυτό είχαν προϋπηρεσία. Τώρα στις υπόλοιπες που δεν έχουν.. Δε ξέρω αν ακολουθείται η ίδια διαδικασία η αν περνάνε και απο δεύτερη επιλογή!

Rodanthi

Νέο μέλος (Tourist)
Μία ερώτηση: Έχουν πάρει κάποια κοπέλα τηλέφωνο για θετική ή αρνητική απάντηση ,από αυτές που είχαν τη δεύτερη συνέντευξη εχθές στο Ηράκλειο;