Προσλήψεις στην Hermes Airlines

Για τα γαλλικά συμφωνώ πλήρως.Το ξέρω ότι εκτελούν δρομολόγια της Air Mediterranee, αλλά αυτή έχει γύρω στους 30 προορισμούς!Αποκλείεται να πηγαίνουν σε όλους!Για αυτό απορώ, σε ποιούς δρομολογήθηκε η Hermes και γιατί δεν υπάρχουν πουθενά στο ίντερνετ αυτά τα δρομολόγια, καταρχήν στην ιστοσελίδα της Hermes η οποία παραμένει υπό κατασκευή !
 
Καλησπέρα σας,
μήπως γνωρίζετε εαν μετά την εκπαίδευση στην hermes ξεκινάμε αμέσως πτήσεις?
 
Έμαθα κάτι κ θα ήθελα οποίος ξέρει να το επιβεβαιώσει: αληθεύει ότι όταν τα πληρώματα δε κάνουν το τζίρο που έχουν ως στόχο απο τις πωλήσεις στα αφορολόγητα τους κάνουν παρακράτηση απο το μισθο τους;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Re: Hermes Airlines

Έχω μια απορία, και εάν μπορεί κάποιος να μου την λύσει. Πόσοι έλληνες πιλότοι δουλεύουν με την Hermes, και εάν είναι ευχαριστημένοι.

Ευχάριστω εκ τον προτερων.
 
Που κολλάει τωρα η εταιρια με τα αφορολογητα?? Αλλο παλι και αυτο. Τι σχεση μπορει να χει η καθε εταιρια με τα duty free του εκαστοτε αεροδρομιου??
 
Αν είχες κάποιες γνώσεις όσων αφορά το χώρο, θα ήξερες ότι αρκετές εταιρίες κάνουν πωλήσεις αφορολογητων ειδών κατά τη διάρκεια των πτήσεων τους μέσα στο αεροπλανο.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Ακριβώς επειδή γνωρίζω, σου λέω πώς όχι αυτό που λες δεν ισχύει και στο λέω με σιγουριά. ( και για να μην παρεξηγουμαστε επειδή είμαι κ πολύ "άσχετη" αναφέρομαι στην πρώτη δημοσίευση σου, περί της κάλυψης του ποσού από την τσέπη του πληρώματος..)

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
τελικα, αρχισε στης 27 η εκπαιδευση?
 
Re: Hermes Airlines

flyaway1990":2r53ucrs said:
Καλησπερα και απο μενα,

Σημερα εκανα interview με την εν λογο εταιρια και με πηραν.

μου ειπαν 900ε μισθο και 35ε για καθε εξω.δηλαδη περιπου 1700ε μιας και εχεις 25 ημερες στην Γαλλια τον μηνα.Ισχυει αυτο για τις καθυστερησεις των δεδουλευμενων ή οχι? να ξερω οσο ειναι νωρις που δεν τους εχω πει ακομα οκ. :cry:

Αξιζει για ενα νεο παιδι να ασχοληθεί αδέρφια με αυτή την εταιρία;

Ας μιλήσει κάποιος παρακαλώ είναι σοβαρά τα πράγματα.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ήδη όσους ασχοληθούν να απαντήσουν
 
Ξερει κανεις πως στελνουμε βιογραφικο?? γτ στην σελιδα δεν γραφει κατι...
 
Top