Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Κανένα νέο από aegean;;έχουν ειδοποιήσει κάποιον;;
 
και εγώ στις 24/2 είχα συνέντευξη, όπως είχες και esy georgia2688 !! αλλά τίποτα μέχρι τώρα.... :( οπότε νομίζω ότι αυτό ήταν...δεν θα με πάρουν τηλ πια αφού δεν με πήραν μέχρι τώρα. Επειδή βλέπω ότι συνήθως παίρνουν της κοπέλες που θέλουν, εντός 2-3 ημερών από την συνέντευξη τους.
 
Κ εγώ έχω χάσει πλέον τις ελπίδες μου...σε ποιο γκρουπ ήσουν;;;
 
στο γρουπ της "12:30 πμ" :p ..εσύ;
 
αχαχα απίστευτο!! εγώ είμαι η μελαχρινή κοπέλα που καθόταν δίπλα σε μια πολύ ψηλή ξανθιά κοπέλα
 
Καλησπέρα! Εγώ πέρασα απο συνέντευξη στις 26/2 Πεμπτη στην Αθήνα, στο group των 11. Γνωρίζει κανείς μέχρι πότε θα ενημερώσουν τα άτομα που δέχτηκαν? Πότε ξεκινάει η εκπαίδευση? Επειδή έχουν γίνει πολλές συνεντεύξεις από αυτά που διάβασα μέσα στον τελευταίο 1,5 μήνα, παίζει να απαντήσουν σε όλες τις κοπέλες μαζι οταν αποφασίσουν, στο τελος όλων των συνεντεύξεων (π.χ.αρχές Μαρτίου) ή σταδιακά να δέχοντε κοπέλες ? Ευχαριστώ
 
Εμένα μετά την συνέντευξη (11/2)με πήραν την επομένη για 2η συνέντευξη που θα γινόταν μετά από μια εβδομάδα. μιλάω για Αθήνα
 
juta ποτε θα ηταν η επομενη συνεντευξη γιατι εγω περασα στις 16/2 ησουν εκεινη την μερα;Ξερω οτι εχει ειδοποιηθει κοπελα που ειμασταν μαζι αλλα δεν ξερω αν ενημερωνουν ακομα.Αν πρεπει να συνεχισω να περιμενω
 
Jutta":3f4d5edg said:
Εμένα μετά την συνέντευξη (11/2)με πήραν την επομένη για 2η συνέντευξη που θα γινόταν μετά από μια εβδομάδα. μιλάω για Αθήνα

Jutta και τι εγινε μετα τη 2η συνεντευξη;; πηρες απαντηση;; ποτε ειπαν οτι θα σας ειδοποιησουν;
 
Top