Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
:) Προσωπικά έχω ζήσει στην Αγγλία 7 χρόνια... :)

Μήπως ξέρεις αν πρέπει να λήξει η προθεσμία των αιτήσεων για να απαντήσουν ή μπορεί να επικοινωνήσουν νωρίτερα;

Είχα κάνει και προηγούμενη φορά αίτηση αλλά απορρίφθηκα, για να είμαι ειλικρινής δεν είχα προσέξει αρκετά τις απαντήσεις μου στην αίτηση. Το 12μηνο από την απόρριψη έκλεισε τον Ιανουάριο! Πρόλαβα στο τσακ! Αυτή τη φορά έκανα ό,τι καλύτερο μπορούσα! :)
 
Δεν υπάρχουν καθορισμένες ημερομηνίες που απαντάνε. Μπορεί και να ναι σε μια μέρα, μπορεί σε ένα μήνα ή και περισσότερο. Οι αιτήσεις τυπώνονται και μπαίνουν σε ''σωρό'' και αξιολογούνται. Έτσι αν η δικιά σου πχ βρεθεί κάτω κάτω είναι λογικό πως θ' αργήσεις να πάρεις απάντηση. Από τη στιγμή που είσαι ειλικρινής στις απαντήσεις σου, εντός ορίων στις λέξεις, συμπεριλάβεις ''λέξεις - κλειδιά'' και δουν ότι όντως τους κάνεις δε βρίσκω κάποιο λόγο για να μην έχεις θετική απάντηση για AD
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ!! Το είχα διαβάσει ότι λειτουργούν έτσι δεν ήξερα όμως αν περιμένουν την λήξη της προθεσμίας για να επικοινωνήσουν. :)
 
Είχε καμιά κοπέλα απάντηση από την Αιγαίου για Ηράκλειο;
 
Re: συνεντεηξεις

Φωτεινή ναι!έχουν γίνει!
 
Flyaway sky μήπως ξέρεις πόσοι Έλληνες εργάζονται στην British Airways ως πλήρωμα καμπίνας;
 
Η εταιρία αυτή τη στιγμή έχει περίπου 17.000 άτομα cabin crew. Όπως καταλαβαίνεις είναι πολύ δύσκολο να ξέρω πόσοι είναι Έλληνες. Σίγουρα υπάρχουν, τώρα για το πόσοι είναι, τι να σου πω, δεν ξέρω
 
καλησπερα..υπαρχει καμια κοπελα που θα παει για συνεντευξη την τεταρτη?χανια!
 
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Καλή σαρακοστή; Απο Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποιο νέο; Εχει κληθεί κάποια κοπέλα;
 
Κορίτσια η επιλογή αεροσυνοδων στην Αθήνα έχει κλείσει ή ενημερώνουν ακόμα για το ποιες έχουν επιλεχθεί;ενημερώθηκε κάποια αυτές τις μέρες;
 
Top